Állatságok- Állatkák, Növénykék, Ízeltlábúak, Egysejtűk és Tsaik :-)

tímeácska

Őstag
Napocskának: [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]
Szerintem olyan aranyos, mint Kriszta... ;):D Na, jó, Kriszta nem forgatja ennyire a szemeit (általában, gondolom én...:D)! [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica]
[/FONT]
 

tímeácska

Őstag
Van(ik) még...;):D
Édi Misamaci:

Szorgos-dolgos Misamaci:


Szundítani térő Misamaci:

Rapper Misamaci:
(Majd BLacink kísér billentyűn!:D:rohog:)
Dolgozóba menős Misamaci:

Tuperman :D Misamaci:

:dr_31::dr_31::dr_31::cool:
 

somcsika

Aktív tag
Ezek nagyon aranyosak.
Én a Misamaci helyében tutti, hogy rárapolnék a szakácsosra és csinálnék a helyében egy diabetikus szakácskönyvet amiben mindenféle finomság van.
Aztán meg mi fórumozók természetesen kedvezményes áron hozzájuthatnánk.
 

tímeácska

Őstag
Ezek nagyon aranyosak.
Én a Misamaci helyében tutti, hogy rárapolnék a szakácsosra és csinálnék a helyében egy diabetikus szakácskönyvet amiben mindenféle finomság van.
Aztán meg mi fórumozók természetesen kedvezményes áron hozzájuthatnánk.

Kedvezményesen, grátiszként... :D:rohog::rohog::rohog:

Egyébként Mackó! Tényleg gondolkozz el rajta!;) Nem sok olyan könyv van - még nem diabetikus sem! -, amiben a hasznos és haszontalan/káros adalékok ki lennének emelve... :cool:
Egy vevőd már tuti lenne!:cool::dr_31:
 

misamaci

Aktív tag
Ezek nagyon aranyosak.
Én a Misamaci helyében tutti, hogy rárapolnék a szakácsosra és csinálnék a helyében egy diabetikus szakácskönyvet amiben mindenféle finomság van.
Aztán meg mi fórumozók természetesen kedvezményes áron hozzájuthatnánk.

:rohog::rohog::rohog: Azért annyi receptem nekem sincs .... még :rohog::rohog::rohog: de ha bekukkantasz az édességes topicba, már beírtam a fagyirecepteket is .... és nagyon kedvezményes áron :D:D:D tök ingyen :rohog::rohog::rohog:
 

somcsika

Aktív tag
:rohog::rohog::rohog: Azért annyi receptem nekem sincs .... még :rohog::rohog::rohog: de ha bekukkantasz az édességes topicba, már beírtam a fagyirecepteket is .... és nagyon kedvezményes áron :D:D:D tök ingyen :rohog::rohog::rohog:


Igen, már láttam ám. Azt volt az első amit ma megnéztem.
Míg Tímeácska túl van a ballagáson addig nekem meg 2 hét múlva lesz , igaz egy lépcsőfokkal feljebb, általános iskolából, és azokra próbálok recepteket gyűjtögetni.
 

borka

Őstag
:rohog::rohog::rohog: Azért annyi receptem nekem sincs .... még :rohog::rohog::rohog: de ha bekukkantasz az édességes topicba, már beírtam a fagyirecepteket is .... és nagyon kedvezményes áron :D:D:D tök ingyen :rohog::rohog::rohog:

Küldök neked néhány receptet amit esetleg átdolgozhatnál diabosra.:D
Ugyanis nemrégen kaptam majd egy könyvre valót:o
 
Oldal tetejére