Új funkciók és lehetőségek

tímeácska

Őstag
Szuper mostmár mennek a játékok. Köszi.
Viszont az oldal tetjén lévő linkek nem müködnek Felugró ablakban "_NOT_AUTH" a válasz. (Főoldal, Netdoktor, stb...)
Nem zaklatás csak nem tudom tudsz-e róla.

Nekem műkszik... Asszem... Igen, működik...
De hogy én mit gondolkodtam azon, hogy mi a jó ég lehet az a 4ROOM... :lol: De csak rájöttem ám... :roll::lol: Jóvanna, nézzétek el nekem, beteg vagyok... :-D
 

Mrobi

Új tag
Mégse annyira kerek a világ.
Szóval alapba Operát (9.52)használok ezen nem mennek a linkek.
Firefox 3-ba ha nem vagyok bejelentkezve akkor müködnek viszont ha bejelentkezek már nem.
Hiba jel script ablakban:_ALERT_ENABLED
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Mégse annyira kerek a világ.
Szóval alapba Operát (9.52)használok ezen nem mennek a linkek.
Firefox 3-ba ha nem vagyok bejelentkezve akkor müködnek viszont ha bejelentkezek már nem.
Hiba jel script ablakban:_ALERT_ENABLED

Szia,
Nalam gond nelkul mukodik az emlitett bongeszokon, DE holnap utananezek mi lehet a gondod. Tokeletes bongeszoket hasznalsz, az operanal es firefoxnal nincs jobb...nehogy valts... :)
 

Mrobi

Új tag
Linuxos vagy? Vagy miért nincs windows internet explorered?

XP-s vagyok és van is IE-m, csak nagyon nem szeretem mert a legkevésbé biztonságos böngésző.
De most megnéztem azzal is és ugyan azt csinálja mint a Firafox-al, ha belépek akkor nem müködnek a linkek.
Pedig már háromszor rákiabáltam, hogy MUKODJ, :p:p ,de semmi:confused::confused:
 

Mrobi

Új tag
Szia,
Nalam gond nelkul mukodik az emlitett bongeszokon, DE holnap utananezek mi lehet a gondod. Tokeletes bongeszoket hasznalsz, az operanal es firefoxnal nincs jobb...nehogy valts... :)

Köszi előre is.
Bár ha mindenkinél működik akkor lehet, hogy nálam a hiba.
Újabb info: Az IE azt írja nincs jogosultsága a lap böngészéséhez.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Bár én nem értek hozzá, de ez valami olyasmi lehet, mint a SmartPix-nél, hogy az idő határokat nem lehet beállítani és elmenteni a Firefox alatt, de ha átmegyek az Explorerre akkor minden oké.
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Nem, sajna a helyzet változatlan.:(:(

Meg egyet ha megtennel...
Lepj ki (a jobb felso sarokban), ezutan zarj le minden bongeszoablakot, majd nyiss meg egyet es lepj be.
(Kilepes utan jo lenne, ha a cache-t is tudnad uriteni...)

Koszonom... :D

Ha ez sem megy, holnap megoldjuk...
 

Mrobi

Új tag
De egyébként nem sűrgös, sőt nem is fontos túl sok időt ne pazarolj rá.
Ha kilépek úgy tudom használni.
 

Mrobi

Új tag
Meg egyet ha megtennel...
Lepj ki (a jobb felso sarokban), ezutan zarj le minden bongeszoablakot, majd nyiss meg egyet es lepj be.
(Kilepes utan jo lenne, ha a cache-t is tudnad uriteni...)

Koszonom... :D

Ha ez sem megy, holnap megoldjuk...

Megtettem, de nincs javulás.:( De majd holnap.;)
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Nagyon remélem, hogy nem mondok hülyeséget.
Futtasd le CCleaner-t.

(Goyo, léccike javíts ki, ha ződet beszéltem, de itt a dolgozóban ezt kell használnunk egy frissítés után.)

Mrobi-nak mas a gondja...
A sajat felhasznaloi fiokjahoz kapcsolodik. A rendszer mindenkit kulon kezel minden szempontbol es O pont egy olyan idoszakban regisztralt, mikor atalltunk egy uj formverziora...ezert van "gabaj" a portaljogosultsagaiban...
 
Oldal tetejére