Új funkciók és lehetőségek

tímeácska

Őstag
Mrobi-nak mas a gondja...
A sajat felhasznaloi fiokjahoz kapcsolodik. A rendszer mindenkit kulon kezel minden szempontbol es O pont egy olyan idoszakban regisztralt, mikor atalltunk egy uj formverziora...ezert van "gabaj" a portaljogosultsagaiban...

Natessék, Robiiii! Nem jó helyen voltál, nem jó időben... :-D Vagyis, jó helyen voltál, de nem jó időben... Vagy mi... :rolleyes::mrgreen:
 

Mrobi

Új tag
Mrobi-nak mas a gondja...
A sajat felhasznaloi fiokjahoz kapcsolodik. A rendszer mindenkit kulon kezel minden szempontbol es O pont egy olyan idoszakban regisztralt, mikor atalltunk egy uj formverziora...ezert van "gabaj" a portaljogosultsagaiban...

Most egy kicsit megnyugodtam, hogy nem nálam a hiba.
Egyébként annyit javult a helyzet, hogy mostmár az Operába is müködnek a linkek ha nem vagyok bejelentkezve.:)

Egyébként mindig mindent rosszkor csinálok: Akkor regisztrálok amikor nem kéne, akkor ígérgetek amikor mások is látják, .....:(:-D
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Témák mozgatása

Kedves Fórumozók!
Az általános kérdések, hozzászólások fórum kicsit elburjánzott (pl. régi létező témák használata helyett azonos témában újak születtek), ezért szétosztottam a témákat. Létrejött egy vércukormérés téma, és módosult a Lantus, aki használja és aki még nem téma: inzulinok-ra. Remélem jól csoportosítottam :) Kérek mindenkit, aki új témát nyit, a megfelelő helyen tegye, hogy könnyebben követhetőek legyenek majd a jövőben. Ha valakinek lenne javaslata (én pl. még egy gyermek/babázó fórumot is nyitnék a cukorbetegségen belül) ossza meg velem. Ahogy néztem elég sok téma beleférne, így az általános hozzászólásokban, valóban általános témák maradnának. Köszi! :)
 

blaci

Őstag
Kedves Nofre!
Köszönjük szépen az új hirdetési lehetőséget, szerintem remek ötlet és nagyon hasznos szolgáltatás...megyek ki is próbálom. - :mrgreen:
Üdv.,
Laci
 

dg

Őstag
Hogy őszinte legyek, nagyon zavarónak tartom ezeket a reklámokat, amik minden egyes oldalon előugranak. Feltételezem, az , hogy itt vannak, jár némi előnnyel anyagilag, de esetleg nem lehetne, hogy csak a nyitóoldalon jöjjenek elő? A topikoknál, saját profil oldalnál, stb ne. Szóval?
 

Annabella

Új tag
Egy javaslatom van: a szív és érrendszeri betegségekkel is lehetne foglalkozni. Sajnos az is toplistás a betegségek között. Nem nagyon találok rá helyet, témát, akármerre indulok el, csak a diabetessel kapcsolatosakat találok. Üdvözlettel:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Egy javaslatom van: a szív és érrendszeri betegségekkel is lehetne foglalkozni. Sajnos az is toplistás a betegségek között. Nem nagyon találok rá helyet, témát, akármerre indulok el, csak a diabetessel kapcsolatosakat találok. Üdvözlettel:

Kedves Annabella,
A fórumok főoldalon (http://drinfo.hu/forum ) a reklámok alatt van négy fül:
általános fórumok, kiemelt fórum: a cukorbetegség, betegségcsoportok, betegségek abc sorrendben. A betegségcsoportokra kattintva találsz rengeteg témát, többek között azt is amit keresel.
http://drinfo.hu/forum/netdoktor/
 
Oldal tetejére