Ünnepeljünk!

Sani

Új tag
Boldog, probléma- és szövdménymentes új évet kívánok minden kedves olvasónak és aktív fórumozónak!

Happy new year!!!

 

borka

Őstag
Kedves Tímeácska , alias mi csak most érkeztünk haza mert meghivattuk magunkat egy kis vendégségbe és csatlakoznánk az ünnepi társasághoz. Tiszta szívből köszöntünk újra közöttünk, reméljük az az áldott jó szíved nem csinál többé ilyen rosszaságot.:p:):mrgreen::mrgreen::mrgreen:
(a kép pótlása miatt módositanom kellett)
 

dg

Őstag
Hát..., ha helytálló a forrásom, akkor Tímeácskának holnap (8-án) lesz a születésnapja!
 

dg

Őstag
Boldog születésnapot, Tímeácska!

 

blaci

Őstag
Boldog születésnapot kedves Tímeácska!


Barnán hullik a sok levél,
Óvatosan mind földet ér.
Lassul a nyár tüzes ritmusa,
Didereg a napsugarak koldusa.

Odalett minden virág szirom,
Gerbera, rózsa, liliom.
Száraz kóró már mindahány,
Üveg burát vont rájuk a délután.

Látod mi mégis itt maradunk,
Elmúlhat bár néhány szép napunk.
Tél jöhet újra a nyár után,
Évek taposhatnak egymás nyomán.

Sietnünk nem kell nincs miért,
Nem sírunk az elmúlt évekért.
Addig maradunk míg víg a szívünk,
Percnyi boldogságokból áll az életünk.

Oszd meg velünk ezután is minden napod,
Továbbra is legyen boldog minden születésnapod!
 

Zsu77

Új tag
Akkor jó,már kezdtem irigykedni...:mrgreen:
Hát azt nehéz elhinni,hogy nincs!Szerintem igenis!Legalábbis én kinézem belőled!
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Óóó, köszi, aranyos vagy, de nem, csak idézet...

...nincsen nékem ilyen költői vénám...sajnos. - :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


U.i.: Nem tudom ki a szerző (akkor odaírtam volna), biztos titokban akart maradni.:rolleyes:

Jól titokban is maradtál :D most sztem sem-sem mossa le, hogy költői vénád van, ugyanis én is simán kinézem belőled :)
 
Oldal tetejére