(a kép pótlása miatt módositanom kellett)
Laci!Eztet te írtad?
![]()
Óóó, köszi, aranyos vagy, de nem, csak idézet...
...nincsen nékem ilyen költői vénám...sajnos. - :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
U.i.: Nem tudom ki a szerző (akkor odaírtam volna), biztos titokban akart maradni.![]()