A mai napom apró öröme...

borka

Őstag
Csigu,remélem írsz majd az élőadás kulisszatitkairól is, mert minden érdekel ami egy médiasztárral történik:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

christina

Őstag
Kedves idelátogató vendégek és fórumtársak!
Élőben, első kézből kapjátok a tudósítást a ma reggeli nagy eseményről szinte percről percre.
Hát nem jó ez a fórum? :-D
Imádlak titeket! :)
 

misamaci

Aktív tag
Csiguék szenzációsak :D:D:D .... a süti jól néz ki ... Máté is interaktív módba kapcsolt ... bár a forró süti kóstolgatása erősen igénybe vette a figyelmét ... :D:D:D
Sztárcsapat születik .... jegyezzétek meg a pillanatot :D:D:D
 

gabibaba

Aktív tag
Máté! Visszaintegettem!!

Azt hittem, kinyúlok, mikor Mátétól kérdezték: Fakanállal keverted? Erre csak egy jó válasz volt: Az volt kéznél! Szerintem csúcs édes volt.
 

dg

Őstag
Jajj, gyerekek, én majdnem kiugrottam a bőrőmből örörmömben!!!!! :D:D:D Annyira izgultam, hogy el kezdett verejtékezni a kezem miközben néztem a műsort!
Imádnivalóak voltatok, Timi és Máté, és elárasztott a büszkeség :p:oops::D! Apropó! A süti is jól nézett ki nagyon, Bea asszonyt (ugye ő volt? mert én onnan csak Timit és Mátét ismerem tutira) a forrósága sem riasztotta el, egyből csipegette és szerintem azóta megették mindet! :D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Gyerekek, ezért érdemes cukorbetegnek lenni!!!!!

Valaki ellenvéleményen? Na az jöjjön ki velem :twisted:. Vigyázzatok, 152 cm vagyok ám, és tegnap a diabon 49 kg-t mázsáltak (cipőstül) :rolleyes:. Nna??? :lol:
 
Oldal tetejére