A mai napom apró öröme...

pusimelu

Őstag
Hú, tök jó lehetett! Biztos édesek voltak a kis mazsolák! Annyira aranyos válaszokat és magyarázatokat tudnak adni! :D
Mátém kb. 2,5 éves koráig egyáltalán nem volt hajlandó megenni az almát (mármint, tudatosan nem ette meg, ha "belecsempésztem" valamibe, akkor falta...:cool: Én a galád! :D). Nagyon egyszerű válasza volt rá: az alma azért nem jó Neki, mert van benne vitamin! Mint utólag kiderült, azt hitte, hogy a vitamin egy aprócska élőlényecske, ami benne él az almában, mivel, mindig azt mondtuk Neki, hogy a vitamin megvéd minket a betegségektől, és segít legyőzni a kórokozókat... Szóval, szerinte egy kis harcos lakott a zalmában, akit sajnált volna megenni... :cool::rolleyes::D

Nagyon aranyosak voltak rajzokkal meg kivágott gyümölcsökkel mentem!
Amikor egy csontot mutattam fel ,akkor azzal azt szerettem volna szimbolizálni ,hogy erős csontjaik lesznek tőle.
Az egyik kisfiú meg bekiabálta ,hogy a kutya is eszik csontot ,azért egészséges!Mondtam nem a csontot kell megenni ,hanem a csontunk lesz erősebb.
A halra meg azt mondták milyen nagy cápa!
A végén csak a nagycsoportosoktól kérdeztem vissza és szépen válaszoltak!
Ja és februárban a fogakról kell játékos előadást tartani!
Viszont megismerkedtem egy helyi új védőnénivel ,aki szintén inzulinpumpás ,és jót beszélgettünk meg telefonszámot cseréltünk!!!!
 

tímeácska

Őstag
Meli, nagyon jól sikerült a leírtak alapján a mini-edukációd! ;-) Ügyes vagy! Biztosan nagy élmény volt számukra, és számodra is!
Inzulinpumpás védőnéni, akivel telszámot cseréltetek... Hmm... Szerintem Ti igen sokat fogtok még kommunikálni...;-):)
 

tímeácska

Őstag
Tímeácska!
Az a helyzet,hogy nálunk semmi más TV csatorna nem fogható csk az R T L :p tehát nálunk éjjel nappal az megy. Légyszi mégeyszer pontosítd, hogy mikor kell kikapcsolnom a TV-t;) Péntekenként amugy piacozni szoktam,mármint bevásárolni.

Borkámék! Be sem kell kapcsolnotok a tévét! :cool::D:D:D És ezúton szeretnék kellemes időtöltést kívánni a pénteki piacozásotokhoz, ami 9-től 10-ig tartson, minyima! :cool::rolleyes::D:D:D Egy kis céklát hoznátok nekem a piacról?! :):D
 

tímeácska

Őstag
Egyébként Mátém olyan lelkesen csinálta a sütit, hogy már-már attól kezdek tartani, hogy pénteken én tök felesleg leszek mellette... :-D Teljesen el fog nyomni! :-D:lol:
 

misamaci

Aktív tag
Egyébként Mátém olyan lelkesen csinálta a sütit, hogy már-már attól kezdek tartani, hogy pénteken én tök felesleg leszek mellette... :-D Teljesen el fog nyomni! :-D:lol:

Viszont olyan sikeretek lesz, hogy utána hetente mehettek sütit sütni a tévébe :D:D:D ... főleg ha a csatorna kap egy csomó levelet, hogy "Csiguékat akarjuk!" :D:D
 

tímeácska

Őstag
Viszont olyan sikeretek lesz, hogy utána hetente mehettek sütit sütni a tévébe :D:D:D ... főleg ha a csatorna kap egy csomó levelet, hogy "Csiguékat akarjuk!" :D:D

Hmm... Milyen érdekes... Misamaci! Az hogy lehet, hogy az előző üzeneted helyén nem látok semmit?! :cool::D:D Nézd meg! Beidéztem, de nem tudom elolvasni...:D Pedig olyan kíváncsi vagyok, mit írhattál...:cool::rolleyes::D:D:D
 

misamaci

Aktív tag
Őőmm... Asszem nem kell, köszi! :p Van képzelőerőm, ami igen jó! :rolleyes: Biztosan azt írtad, hogy 9-10 között éppen pont nem érsz rá, és egyébként sincs tévéd, ami elromlott, úgy mellesleg... :rolleyes::cool::D:D:lol:
ööööö .... tényleg majdnem ezt írtam ..... :D:D:D:lol: .... de nem baj, addigra kérek kölcsön egy tévét ..... :D:D:D
 

dg

Őstag
:oops: Tegnap felkértek telefonon, hogy az egyik hazai televíziós műsorban, ami mindig reggel(i) :mrgreen: van, süssünk Mátémmal valami finomságot, amit egy cukorbeteg gyermek is ehet, majd egy pár perces beszélgetésben vegyek/gyünk részt, ahol a diabos gyermekek étkezése lesz előtérbe helyezve... Elvállaltam/tuk... :oops: Úgyhogy, aki teheti, az pénteken (16.-án) 9-10 óra között menjen inkább bevásárolni, hiszen jön a hétvége :-D, vagy dolgozzon, mert azt meg úgyis kell :rolleyes:, vagy, lehetőség szerint aludjon még, hiszen a pihenés megfiatalít :-D!


Izgalommal várom!!!!!!!!!!!!! :D
Behajintom kedvenc Hannámat az oviba, s rohanok haza kedvenc Hédimmel, hogy lássalak Tikteket! Végre valami értelmes műsor a TV-ben! :D
Ugye tudja valaki rögzíteni, hogy az utókor is élvezhesse??
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Izgalommal várom!!!!!!!!!!!!! :D
Behajintom kedvenc Hannámat az oviba, s rohanok haza kedvenc Hédimmel, hogy lássalak Tikteket! Végre valami értelmes műsor a TV-ben! :D
Ugye tudja valaki rögzíteni, hogy az utókor is élvezhesse??
Én felvetetem DVD-re, igaz még nem szóltam a zilletőnek. Asszem igyekeznem kéne.:cool:
 
Oldal tetejére