A mai napom apró öröme...

tímeácska

Őstag
Én tegnap 130 óvodásnak tartottam játékos előadást a vitaminokról ,és tetszett nekik!Kell a gyakorlathoz!
Valahol el kell kezdeni!

Hú, tök jó lehetett! Biztos édesek voltak a kis mazsolák! Annyira aranyos válaszokat és magyarázatokat tudnak adni! :D
Mátém kb. 2,5 éves koráig egyáltalán nem volt hajlandó megenni az almát (mármint, tudatosan nem ette meg, ha "belecsempésztem" valamibe, akkor falta...:cool: Én a galád! :D). Nagyon egyszerű válasza volt rá: az alma azért nem jó Neki, mert van benne vitamin! Mint utólag kiderült, azt hitte, hogy a vitamin egy aprócska élőlényecske, ami benne él az almában, mivel, mindig azt mondtuk Neki, hogy a vitamin megvéd minket a betegségektől, és segít legyőzni a kórokozókat... Szóval, szerinte egy kis harcos lakott a zalmában, akit sajnált volna megenni... :cool::rolleyes::D
 

tímeácska

Őstag
De most mijééért ?? :confused::cry::confused: .... mi is szeressük ám a finom sütiket :D ... különben meg nehogy már egy ilyen médiaesemény feledésbe merüljön :D:wink::D

Na, ez szép... Én süttettem Veled a tökfesztiválra sütit, erre most meg nekem kell sütögetnem...:oops::D:rolleyes:
Misamaci! Sokat voltál a napon?! :D Milyen médiaeseményről beszélsz/írsz Te?! :o
 

misamaci

Aktív tag
Na, ez szép... Én süttettem Veled a tökfesztiválra sütit, erre most meg nekem kell sütögetnem...:oops::D:rolleyes:
Így jár, aki pórul .... :p ... vagy mondhatnám úgy is, a népszerűség átka :p .... különben meg szerintem Te sokkal jobban mutatsz a képernyőn, mint én (én ugyanis kitakarnám a kép nagy részét :p) .... egyébként mit fogsz sütni?

Misamaci! Sokat voltál a napon?! :D Milyen médiaeseményről beszélsz/írsz Te?! :o
Milyen napon? :confused::confused::confused:
 

borka

Őstag
Tímeácska!
Az a helyzet,hogy nálunk semmi más TV csatorna nem fogható csk az R T L :p tehát nálunk éjjel nappal az megy. Légyszi mégeyszer pontosítd, hogy mikor kell kikapcsolnom a TV-t;) Péntekenként amugy piacozni szoktam,mármint bevásárolni.
 
Oldal tetejére