A mai napom apró öröme...

napocska

Őstag
Farsang volt az iskolában! Fergeteges buli volt :) Itt láthatjátok Dan Sparrow-t a nagy kalózkapitányt!
 

Csatolások

  • 20100212.jpg
    20100212.jpg
    278 KB · Olvasás: 9

pusimelu

Őstag
Egy kicsit árulkodok.
Most kaptam sms-t Melitől. Tegnap a vacsit bólus nélkül kellett ennie (hogy a hipot biztos elkerüljék). Így felment 13-ig a cukija, de korrekció nélkül, csak a bázissal reggelre rendeződött a cukija. Hipora nem tudnak titrálni, az viszont jól látszik, hogy bólus nélkül az egy zsömi meddig viszi fel a cukrát.

A vacsi előtti cukija az albumokban van (pár perc és feltöltöm a képeket). :hurra::cool:
A bázis ment csak a bólus maradt ki!
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Mai napom öröme, hogy végre feljutottam és láttam dokumentálva Meli pumpás kezdeteit :) és még az is megöröklődött, hogy Velem beszélt! Köszi Kata! Nagyon jó volt...
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Mai napom öröme, hogy végre feljutottam és láttam dokumentálva Meli pumpás kezdeteit :) és még az is megöröklődött, hogy Velem beszélt! Köszi Kata! Nagyon jó volt...
Szívesen.
Irtó jó volt Melihez felmenni nagyfaluba, és meglátogatni egy ilyen nagy eseményen. Csak az idő volt nagyon szűk.
Meli mellett üres volt egy ágy, a legszívesebben ott maradtam volna. :(
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Én meg sajnálom, hogy innen a nagyfaluból sem tudtam bemenni, pedig szerettem volna, de irtóra rengeteg sok feladat volt, és így is elcsúsztam mindennel, hogy nem mentem el 1-2 helyre... Kata, te vagy a legszuperebb, hogy eljöttél, Meli nagyon örült neki, nekem megsúgta ám!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Én meg sajnálom, hogy innen a nagyfaluból sem tudtam bemenni, pedig szerettem volna, de irtóra rengeteg sok feladat volt, és így is elcsúsztam mindennel, hogy nem mentem el 1-2 helyre... Kata, te vagy a legszuperebb, hogy eljöttél, Meli nagyon örült neki, nekem megsúgta ám!
Tényleg szuper lett volna, ha ott vagy, de a hangod legalább ott volt.
Melivel úgy átöleltük egymást, hogy majd szétroppantunk. Tényleg ott kellett volna aludnom, egész éjjel dumáltunk volna.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Az én igazi nagy örömöm, hogy Sidike jóvoltából már én is tudom, hogy mijaza Quimby. :rohog::rohog::rohog:
Sőt, ha hallom őket, már meg is ismerem, sőt, már találkoztam is velük (nagy kunszt, csak átsétáltam a zúton, és ott zenebonáltak a parkban). :hurra:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Az én igazi nagy örömöm, hogy Sidike jóvoltából már én is tudom, hogy mijaza Quimby. :rohog::rohog::rohog:
Sőt, ha hallom őket, már meg is ismerem, sőt, már találkoztam is velük (nagy kunszt, csak átsétáltam a zúton, és ott zenebonáltak a parkban). :hurra:

Hogy te micsoda mázlista dunaújvárosi lakó vagy :D én sokáig bóklászhatok, mégsem botlok beléjük, az tuti!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hogy te micsoda mázlista dunaújvárosi lakó vagy :D én sokáig bóklászhatok, mégsem botlok beléjük, az tuti!
Na majd legközelebb sikítok, hogy mikor gyere meglátogatni, és elmegyünk Quimy-re szeletelni.
A nyári itthoni koncertjükön a nővéremék dedikáltatták velük a CD-jüket.
 
Oldal tetejére