A mai napom apró öröme...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ma a dolgozó után megyek a bátosnémhoz falura. Vasárnapig se város, se füst, se net, se semmi, csak pingpongolás, meg főzőcskézés és hamikázás. :D
 
Ma, amikor vérvételen voltam, a gépemmel is megnéztem, és 5,3-at mutatott! Szuper! Eddig a szorongástól (hogy biztos magas lesz) mindig felment egész magasra. De ma nagyon korán keltem, és lazítani próbáltam, meg azt mondtam magamnak: ha most is felmegy a vércukrom, akkor nem ijedek meg, nem korrigálok, hanem óránként nézem majd, hogy a stressz megszűntével hogyan alakul vissza. És így meg is nyugodtam.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ma meghozta a galamb a DrInfo magazint. :hurra::hurra::hurra:

Naná, hogy azonnal elkezdtem lapozni.:cool::cool::cool:..... aztán olvasás, lapozás, olvasás, lapozás......
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
....olvasás, lapozás, és eljutottam a 10-11. oldalig. És Mollit látom!!!! :hurra::hurra::hurra:

Úgy megörültem, hogy azonnal fel kellett hívnom Mollit. Szuper nagy öröm ez mára, és sokáig kitart még.
:D:dr_16::dr_16::D:dr_16::dr_333::D:dr_333:
 

blaci

Őstag
Hozzám is "berepült" ma a legújabb DrInfo magazin! :dr_24::dr_24: és ezerszer is :dr_24:!
Üdv.,
Laci ...aki szintén látta ám Molliékat...! Szuper!:D:D:D
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Hozzám is "berepült" ma a legújabb DrInfo magazin! :dr_24::dr_24: és ezerszer is :dr_24:!
Üdv.,
Laci ...aki szintén látta ám Molliékat...! Szuper!:D:D:D
Nahát, csak én várok még a lapra :) De én már úgyis olvastam a cikket :) Csak az interjút nem... A képet meg ismerem :) De igazából az apukám van az újságban!
 

lizzi

Őstag
nahát én erről is lemaradok:(
már annyiszor akartam kérdezni ,hogy ti postán kapjátok az újságot??
és hogyan is megy vagy jön:) ez???
mármint megrendelés vagy mi:)
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
nahát én erről is lemaradok:(
már annyiszor akartam kérdezni ,hogy ti postán kapjátok az újságot??
és hogyan is megy vagy jön:) ez???
mármint megrendelés vagy mi:)

Drága Lizzi!
Mindössze annyi a dolgod, hogy megírod nekem privátban az elérhetőségeidet és már megy is a galambposta...
Ildi
 

somcsika

Aktív tag
Drága Lizzi!
Mindössze annyi a dolgod, hogy megírod nekem privátban az elérhetőségeidet és már megy is a galambposta...
Ildi

Kedves Ildi,

Más is élhet a Lizzi-nek felkínált lehetőséggel?;)

Mármint nem Lizzi helyett, hanem mellette. Tehát, hogy ő is kapjon és esetlegesen én is. Így gondoltam.
Hú de félre érthető voltam. (Ma nem voltam a szavak embere)
 

borka

Őstag
Gratulálok az újabb médiasztárnak.:hurra:(Molli)
Viszont egyáltalán nem vagyok ám pipa:dr_64: :rohog:azért mert a vidékieknek hamaráb ment a galamb.Ez a Főváros és a Vidék közeledését jelenti.;):hurra:
 
Oldal tetejére