A mai napom apró öröme...

borka

Őstag
Sajnos nem tudom webcamerával megmutatni,mert mostanába,ha bekapcsolom leveri a gépem.:(
Kb 1-2 cm van nálunk és ez nem viccccccc:cool:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
KÖSZI ARANYOS VAGY!:hurra:
Legyen Worcester szósz (vorcseszter szósz), így a te neved is benne van. Aztán hívni meg hívhatod, hogy knédli iq, gyere a mamihoz.

A nővérem macskája, ha a nevét mondom, rám sem hederít, de ha azt mondom, gyere a mamihoz, jön, és dörgölőzik.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Pénteken futár hozta a nyeremény pezsgőmet. :hurra::hurra::hurra:
Asszem fogunk vele birkozni rendesen, mert 3 liter. :dr_314::dr_313::dr_128:
 

Csatolások

  • CIMG0055.JPG
    CIMG0055.JPG
    1.6 MB · Olvasás: 6

borka

Őstag
Milye apropóból nyerted,ha nem vagyok vindizsgréc:mad:


Mi könnyen elbántunk ezzel.A dátum a lényeg.
 

Csatolások

  • DSCF1282.JPG
    DSCF1282.JPG
    29.8 KB · Olvasás: 5

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Milye apropóból nyerted,ha nem vagyok vindizsgréc:mad:


Mi könnyen elbántunk ezzel.A dátum a lényeg.

Mán megint nyertél? :) Én is kíváncsi vagyok, hogy milyen játékban??? :p
Szilveszterig volt egy Törley nyeremény játék. Két üveg pezsgőről kellett a Törley emblémát beküldeni blokkal együtt. A blokknak dec. 31 előttinek kellett lennie, de a beküldési határidő jan. 15. volt.
Én meg húztam-halasztottam a beküldést, aztán 13-a lett, és beborítékoltam a cuccost, és adtam Deninek pénzt, hogy másnap, 14-én adja fel elsőbbségiként, mert én megyek dolgozni. De mondtam a büdös kölkének, hogy menjen ám el délelőtt a postára, mert másnap van a határidő, és ha kicsúszunk, akkor nem nyerünk pezsgőt.

Gondolhatjátok, hogy lementem hídba, amikor kaptam a levelet, hogy jönne a futár a pezsegőmmel. :D

Borka, Sándor, egy estés pezsegő volt, vagy tegnap fogyta el magát? Szép a címkéje.
 
Oldal tetejére