A mai napom apró öröme...

Zsu77

Új tag
Az én mai napom nagy öröme az,hogy erőnlétileg hihetetlenül topposra sikerült a vasárnapom,csak mert nálam volt,amit Csigutól kaptam.Köszi Csigu,nagyon nagy segítség ez nekem,régen volt ennyire sikeres napom!!! :D:D:D
 

tímeácska

Őstag
Az én mai napom nagy öröme az,hogy erőnlétileg hihetetlenül topposra sikerült a vasárnapom,csak mert nálam volt,amit Csigutól kaptam.Köszi Csigu,nagyon nagy segítség ez nekem,régen volt ennyire sikeres napom!!! :D:D:D

;) Örülök, hogy flottul mennek a dolgok! ;) Ugyan már! Nagyon szívesen! ;):cool:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Na, ajánlom is, hogy őőőtözködj, ez a Te inged is volt! :mrgreen::mrgreen:
:-D Vigyorogsz?! Érdekes, én is...!:mrgreen: Szerintem Kata is! :mrgreen::mrgreen:
Sok-sok-sok ilyet még!!!;):rolleyes::mrgreen:

Most már tényleg milyenek vagytok... :( egy pici tökfesztiválosfotót sem csináltatok???? nemááááá! Felhívás! aki készített legalább egy árva fotót legyen olyan kedves feltenni az albumbaaaaaaa :D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nagy öröm a tökfesztiválra. Ma a kolléganőim, akik vasárnap mentek, a nagy tömeg miatt alig fértek oda valamihez. Már nem volt tökfaragás, mert elfogyta magát a faragható tök, és nem volt türelmük kivárni a madáretető készítését, mert annyi gyerek kalapálta a szögeket. Hát úgy tűnik, hogy mi esővel fizettünk, hogy nem kellett tolongani. Ígérem jövőre kisütöm a napot, de ahhoz tömeg is jár.
Remélem tényleg senki nem fázik meg.
 

lizzi

Őstag
az én mai nagy örömöm ,hogy sikerült a dokinőmnek beprotezsálni engem a Baross utcába egy dokihoz aki nagyon szívesen fogad!!Nagyon -nagyon boldog vagyok!!!!Ja és imádom ezt a doktornőt!!!Ha minden doki ilyen lelkiismeretes meg segítőkész lenne mint ő akkor nem lenne gomnd a dokik hozzáállásával sehol.
 

tímeácska

Őstag
az én mai nagy örömöm ,hogy sikerült a dokinőmnek beprotezsálni engem a Baross utcába egy dokihoz aki nagyon szívesen fogad!!Nagyon -nagyon boldog vagyok!!!!Ja és imádom ezt a doktornőt!!!Ha minden doki ilyen lelkiismeretes meg segítőkész lenne mint ő akkor nem lenne gomnd a dokik hozzáállásával sehol.

Ennek nagyon örülök Lizzi, és remélem, hogy most már jó kezekben, jó helyen leszel, és innentől élvezheted NYUGODTAN a várandósságod hátralevő idejét! Jó szórakozást kívánok hozzá!;););)
 

lizzi

Őstag
Köszi szépen és én is remélem!!!Ja és az eredményeim is jók lettek ,vagyis a fehérje nem több mint 2 hónappal ezelőtt:):)
 

tímeácska

Őstag
Ugye milyen szuper?Nézni is öröm!:D:D:D

...Ennek a "szépségnek" egyetlen egy hátulütője van... Túl magasra került az a léc...:???: És nem tudom, hogy ez a lécmagasság, és az én maximalizmusom, milyen viszonyban lesznek a későbbiek folyamán (egy esetleges 5,1-es HbA1c lehet, "kudarcként" érintene... Tudom, ezt kívülről nehéz lehet megérteni...)...
 

Zsu77

Új tag
...Ennek a "szépségnek" egyetlen egy hátulütője van... Túl magasra került az a léc...:???: És nem tudom, hogy ez a lécmagasság, és az én maximalizmusom, milyen viszonyban lesznek a későbbiek folyamán (egy esetleges 5,1-es HbA1c lehet, "kudarcként" érintene... Tudom, ezt kívülről nehéz lehet megérteni...)...

Eszedbe se jusson ilyen!Sőt!Kifejezett kérésem:ne menjetek lejjebb,mint a mostani!;)
 
Oldal tetejére