A mai napom apró öröme...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
?????? Ezt nekem írtad? :o Mijez?
Mijez, mijez? ;):o Hát a zörömöm. :hurra: Aki tudja mi leszen máj. 5-én, szintén örül :hurra::hurra::hurra:, aki még nem, annak meg likadik a zoldala. ;)
Na, jó, azért nem hagyjuk, hogy teljesen kilikadjatok. :dr_31: Május 5-én lesz egy banzáj, és együtt 5-en, ha minden jól megy, akkor 7-en, mint a gonoszok. :D
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Mijez, mijez? ;):o Hát a zörömöm. :hurra: Aki tudja mi leszen máj. 5-én, szintén örül :hurra::hurra::hurra:, aki még nem, annak meg likadik a zoldala. ;)
Na, jó, azért nem hagyjuk, hogy teljesen kilikadjatok. :dr_31: Május 5-én lesz egy banzáj, és együtt 5-en, ha minden jól megy, akkor 7-en, mint a gonoszok. :D

nem teljesen, de likadik az oldalam... :dr_128:
 

christina

Őstag
A Hba1c-nk 6,8 % lett!!!:D

És ennek örülök is, meg nem is. Hogy miért?
7,5-8,0-ra számítottunk, mert nagyon sokszor volt magas cukra -ezért az öröm.
Viszont, hogy ilyen jó lett az eredmény azt jelenti a hypo is több volt, mint amire emlékeztünk- vagyis ingadoztunk erre, arra.:rolleyes:

De azért azt hiszem, mégis inkább örülnöm kell. ;)
 

umbra08

Aktív tag
Nekünk megjött a válasz.
Ha a jó Isten is úgy akarja, akkor megyünk a Törp programra! :D

Mi tavaly voltunk, nagyon gyönyörű helyre mentek, csodálatos a környezet!! Mindenképp sétáljatok majd egy nagyot és fedezzétek fel a birtokot! Ámulni fogtok! Van saját üvegházuk (meghalok egy olyanért), maguk termesztik a birtokon látható virágokat, saját lovarda is és gyönyörű új traktoruk! Na, Tökmagnak az jött be igazán és bevallom nekem is. :cool:
 

borka

Őstag
Mijez, mijez? ;):o Hát a zörömöm. :hurra: Aki tudja mi leszen máj. 5-én, szintén örül :hurra::hurra::hurra:, aki még nem, annak meg likadik a zoldala. ;)
Na, jó, azért nem hagyjuk, hogy teljesen kilikadjatok. :dr_31: Május 5-én lesz egy banzáj, és együtt 5-en, ha minden jól megy, akkor 7-en, mint a gonoszok. :D

Oldal likasztó képek az albumokban,videó a facebook oldalon
[h=6]Accu-Chek Combo Geocaching Túra,......és a másik....2012. május 6. 10:00[/h]Sándor ;)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nagyon kellemes meglepetés ért ma, amikor hazaértem a dolgozóból, ami Gyuszinak köszönhető. :D:hurra::D
Úgyhogy kedves Gyuszi, köszönöm, hogy gondoltál rám is pancsikolás közben. :dr_24::dr_24::dr_24:
 
Oldal tetejére