Mai napom apró öröme:
Reggel horgászni mentem…megint…és mindig…! (…ha csak tehetem)
A történet pedig az, hogy nemrég kinéztem magamnak egy netes horgászáruházban két új horgászorsót a mostaniak helyett, még 2002-ben vettem őket kicsit már "köhögnek"…
Nem rendeltem meg az orsókat mert valahogy szerettem volna megnézni őket "élőben" is, mielőtt esetleg megveszem. Már azt tervezgettem hogy mikor tudnék ellátogatni nagyfaluba, nálunk sajnos nincs olyan üzlet ahol kapható lenne, pláne polcról…
Erre ma reggel kimegyek pecázni és kb. 20 perc múlva mellém ült egy srác a nagyapjával aki pontosan olyan orsókat használ mint amit kinéztem magamnak…!!! Így aztán nem csak hogy megnézhettem a kiszemelt orsókat élőbe, ráadásul használat közben, de kicsit beszélgettünk és még korrekt véleményt is kaptam róluk, első kézből! Szuper…!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Üdv.,
Laci …aki alig hitt a szemének…!

:mrgreen: