Örülök, hogy nyaraltatok, sőt mi több pihentetek (is - remélem

).
Már nyugtalankodtam, hogy eltűntél.
Meg szabad kérdezni hogy merre jártatok nyaralgatóba?
Hát, hogy őszinte legyek, nem csak nyaralgatóban voltunk/voltam... De 10 napig nyaralgatóban is, és ez a lényeg! ;-) Hogy hol is? Horvátországban, pontosabban, Rijekában, Opátijában. És ennek környékén... És a tengerben, meg a tengerben, ráadásul a tengerben is... Sőt, a tenger mélyén is... Búvárkodtunk is, Gyula elvégzett évekkel ezelőtt egy búvártanfolyamot, és most meg volt őrülve, hogy merülni akar. Én is meg voltam őrülve a gondolattól, hogy csak egy palacknyi levegőm van, meg egy csutorám, és azon keresztül jön a lég nekem, és csakis annyi, és semmi több... Huhh... De aztán én győztem, nem a félelmem... :-D Fantasztikus volt, mintha egy teljesen másik bolygón lettem volna! Némely' élőlény ijesztő volt, de aszonta Gyulám, hogy azoknak a szegény élőlényeknek én sokkal ijesztőbb vagyok, mint ők nekem. :mrgreen: Milyen rendes egy pasi, nem?!

:razz: Persze, úgy értette (legalábbis ezzel érvelt utólag...

), hogy nem kell tőlük félni, jobban félnek azok tőlünk, mint mi, és nem bántanak. Persze, engem nagyon meggyőzött...

:mrgreen: