A mai napom apró öröme...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ja, igen, emlékszem rá, az az, amiről aszitted, hogy elhagytad, mert nem találtad, nem? (Ha minden igaz, akkor Patcán.) :D:rohog::rohog::rohog:;):p:dr_31::cool:
Ja, pontyosan :dr_31: De melyik is? :o Az otthoni lóti-futi, vagy a szemem fénye full extrás? :o:rohog:
Mi is volt Patczán? :o Valami rémlik.....;););) Csak tunnám, hogy ma bevettem-e-é-e már a Cavintnyomat :rohog::rohog:
 

g_andi

Tag
Nagyon jó volt a tegnapi Diabetes világnap,kitünő volt a rendezés,előadások,műsorok,no meg az a finom ebéd...a cukorbeteg himnusznál majdnem elsírtam magam és csodás volt a sok felszálló lufi, és amit jelképezett.Jó volt hallani ahogy a gyerklöcök türelmét dicsérték és büszke vagyok rájuk.Köszönöm a sok kedves szót!
 

tímeácska

Őstag
Szerintem is fantasztikus volt a tegnapi diabétesz világnap Székesfehérváron! Remélem, hogy jövőre már nem csak 4 megye résztvevői lesznek jelen, hanem minél többen!
Igen, a lufik fantasztikusan voltak! Egy élmény marad! :D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hát igen, a lufik....., azok voltak a csúcsok. :hurra:
Egyébként ilyen gazdagon megrendezett diabos rendezvényen nem voltam még. Valóban érezhető volt, hogy figyelnek ránk, törődnek velünk, az előadások ;), kiállítás :dr_31:, mind-mind topon voltak.
 

Manka! Láttam Trózit a TV-ben!
Amázlista
A zén tévémben nem volt Trózi
Súgjál ekem, mit kell néznem? Tudom, tv-t :rohog:

Az én TV-ben se volt, pedig a hátulját is leszereltem!
Hangosan súgjál, hogy én is meghaljam!
 

tímeácska

Őstag
Csatolás megtekintése Máté - 2011.11.23.-2011.12.06..doc
Ez az utolsó 2 hete Máténak... Holnap le kell adni egy bármilyen eszközzel letöltött vércukornaplót (akár SmartPixes, akár LiteLinkes letöltés megfelel), mivel a pumpa újrarendelésénél igazolni kell a vércukoreredményeket - hogy eredményes a pumpakezelés, és jöhet az új pumpa! :D
Elégedett vagyok! :D December 1-2-én Máté beteg volt, de még így is szuper - szerintem! :cool:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Csatolás megtekintése 8114
Ez az utolsó 2 hete Máténak... Holnap le kell adni egy bármilyen eszközzel letöltött vércukornaplót (akár SmartPixes, akár LiteLinkes letöltés megfelel), mivel a pumpa újrarendelésénél igazolni kell a vércukoreredményeket - hogy eredményes a pumpakezelés, és jöhet az új pumpa! :D
Elégedett vagyok! :D December 1-2-én Máté beteg volt, de még így is szuper - szerintem! :cool:
Ez olyan izgi :D Hogy nekem mikor lesz ilyen egyenes görbém???? :o
 
Oldal tetejére