Aranyköpések

napocska

Őstag
Dani egyszer megkérdezte:
-Anya, nekem fog majd születni kistesóm?
-Hát, nem hiszem.... -mondtam.
Erre Dani egy megkönnyebbült sóhajjal:
-Még szerencse! Nem bírom a tömeget.
 

napocska

Őstag
Egyszer nagyon morcos, durcás képet vágott, én pedig mondtam neki, hogy szép arcot kell vágni.

Mire ő ijedten:
-Szétvágod az arcomat?
 

christina

Őstag
Ma meséltem Gergőnek, hogy megyünk nyár elején újabb talira.
Kérdeztem emlékszik-e amikor lovagolt Pákozdon, meg ping-pongoztunk Kisgyónban..... És ott volt a Timi és a Máté, majd megint fogunk velük találkozni. (rájuk emlékszik a legjobban)
Mire ő: -és ott lesz a sütis néni! :)


Na ki az aki nem tudja ki a sütis néni!? :)

Hát persze hogy Évike! A csodás sütijeivel.
 

blaci

Őstag
Ma utaztam hazafelé vonattal, nem messze tőlem ült egy fiatal anyuka, 3-4 év körüli kisfiával. A kissrác a menetiránynak háttal ült anyuka ölében, s közben annak fülbevalójával játszott. Egyszer csak jó hangosan megjegyezte:
- Anyu, de piszkos a füled!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

dg

Őstag
Ma utaztam hazafelé vonattal, nem messze tőlem ült egy fiatal anyuka, 3-4 év körüli kisfiával. A kissrác a menetiránynak háttal ült anyuka ölében, s közben annak fülbevalójával játszott. Egyszer csak jó hangosan megjegyezte:
- Anyu, de piszkos a füled!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:D
Szegény anyuka! Nem égett szénné?? :cool:
Életveszélyes korszak, az biztos!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Akkor valaki "fordítana" az öreg gyerekekkel rendelkező felnőttnek? Sejtem és tippem is van.
 

Zsu77

Új tag
Thomas a gőzmozdony!Nagyon ari mese.Na és ott szerepel a Kövér Ellenőr,aki nagyon aranyos és a mozdonyok nagyon szeretik,de ha ezek a mozdonyok rosszalkodnak,akkor rendre őt emlegetik,hogy "jajj,akkor a Kövér Ellenőr most biztosan nagyon mérges lesz!" :) Persze van a Sovány Ellenőr is,de ő csak ritkán szerepel és valamivel szigorúbb is! :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Thomas a gőzmozdony!Nagyon ari mese.Na és ott szerepel a Kövér Ellenőr,aki nagyon aranyos és a mozdonyok nagyon szeretik,de ha ezek a mozdonyok rosszalkodnak,akkor rendre őt emlegetik,hogy "jajj,akkor a Kövér Ellenőr most biztosan nagyon mérges lesz!" :) Persze van a Sovány Ellenőr is,de ő csak ritkán szerepel és valamivel szigorúbb is! :)

Köszi a történetet, tényleg aranyos. Most már csak az a kérdés, hogy vajon az ellenőrnek (kalauznak) öreg gyerekei vannak-e, vagy elég öregek, és már vannak unokák is.
 

napocska

Őstag
Egy kolléganőm mesélte, hogy postaforgalmi szakközépben érettségizett. Itt mindenféle postai tantárgyból is vizsgáztak. Egyik osztálytársának a postán csomagként feladható dolgok listáját kellett volna felsorolni, mikor elakadt. A tanár, egy igen testes férfi, saját magára mutogatva próbálta sugallani, hogy "terjedelmes csomag". A lány pedig hirtelen megvilágosodott:
-ÉLŐ ÁLLAT! kiáltott fel győzedelmesen.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Egy kolléganőm mesélte, hogy postaforgalmi szakközépben érettségizett. Itt mindenféle postai tantárgyból is vizsgáztak. Egyik osztálytársának a postán csomagként feladható dolgok listáját kellett volna felsorolni, mikor elakadt. A tanár, egy igen testes férfi, saját magára mutogatva próbálta sugallani, hogy "terjedelmes csomag". A lány pedig hirtelen megvilágosodott:
-ÉLŐ ÁLLAT! kiáltott fel győzedelmesen.
Húúú, izé, ööőőő, hmmm!!!:cool::cool::cool:
 
Oldal tetejére