Aranyköpések

dg

Őstag
Nyitottam egy füzetet, amibe felírom az aranyat érő mondásokat. Egyrészt mert naponta töményen jönnek, másrészt mert sajnos hamar feledésbe merülnek.
Bújócskáztunk, Hédike volt a hunyó. Számolás után:
-- Aki megy, aki nem, bújok!!! :D
 

tímeácska

Őstag
Ma a fejlődésvizsgálaton megkérdezte Mátém a doktornénitől, miután levetkőztette Bogit (valóban egyedül csinálta!), hogy szerinte jó apa lesz-e majd, ha megnőtt, mert szerinte anyának nem lenne valami jó... :rohog::rohog::rohog:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ma a fejlődésvizsgálaton megkérdezte Mátém a doktornénitől, miután levetkőztette Bogit (valóban egyedül csinálta!), hogy szerinte jó apa lesz-e majd, ha megnőtt, mert szerinte anyának nem lenne valami jó... :rohog::rohog::rohog:

:dr_31::dr_31::dr_31: Én meg mán aszittem Boginak vannak jó aranyköpései. Mondjuk Mátétól lesz mit tanulnia. :hurra::hurra::hurra:
 

moncsi

Új tag
Andris fiam időnként nem találja a szavakat, így hirtelen olyat "gyárt", ami lefedi az adott tárgy funkcióját. Pl fürdés után: Anya, azt add rám ott! - Mit? -Hát azt a törülközőruhát. (fürdőköpeny)
 

tímeácska

Őstag
Bogi 2 nap alatt 2 alkalommal úgy teli ette magát, hogy hányás lett belőle... Szó szerint hányásig bírt enni a kis evőgép...:cool: Erre Mátém: "Bogi a huncut kis éhenrókász"... :D:rohog::rohog::rohog:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Üresen?! :o Pedig az a kóbászka elég telinek tűnt... Bár igaz, hogy kenyért nem ett hozzája...:D:rohog::rohog::rohog:
Ja, aztat nem szoktunk, két szalonna közé egy kóbászka. :rohog: Igazad van, így mégsem üres. Persze én is csak dumálok, szalonna és kóbász faló. Ja, hogy az a trójai? ;):rohog::rohog::rohog:
 

tímeácska

Őstag
Éppen most nézzük a Zorró-t. Na, elértünk ahhoz a részhez, amikor Antonio Banderas és Catherine Zeta Jones csókolóznak. Mire Mátém: eszik egymás nyelvét! :D:rohog::rohog::rohog::rohog::rohog:
 

tímeácska

Őstag
Mátém hazaérvén iskolából (uszoda után) kijelentette:
- én már rájöttem, miért vagyok ennyire éhes! Hát azért, mert egy fejlődésben levő szervezetben élek...!
:D:rohog::rohog::rohog:
 

tímeácska

Őstag
Mátém hazaérvén az iskolából odaadja az üzenő füzetét, hogy van benne üzenet, alá kell írni.
Na, el is olvastam az írást (a tanár diktálta, Máté leírta - vagyis, próbálta...), és dőltem a röhögéstől - Mátém is!
Az eredeti szöveg:
" 2012.01.27-én 17 órakor a Jó Szerencsét Művelődési Központban Kultúra napi program lesz, a megjelenés kötelező!"
Ehelyett Mátém kissé átköltötte a szöveget:
"2012.01.27-én 17 órakor a Jó Szerencsét Művelődési Központban Kempingtúra napi program lesz, a megjelenítés kötelező!"
Végül is, ez így sokkal izgalmasabb programnak bizonyulna...
:rohog::rohog::rohog::rohog:
 
Oldal tetejére