pusimelu
Őstag
Nagyon "érdekes" volt az utolsó pár oldal és nem adok igazat senkinek.
Ha úgy gondolkodom ,mint egy anya ,aki nem tud szinte semmit a cukorbetegségről,és ott áll a gyereke mellett ,akinek 20-as a cukra hát nem tudom?
Nem ismerem a Mixtard készítményeket.Dg. tökéletesen leírta a hatását és mint akinek egy pici köze van az egészségügyhöz lehet ,hogy segítséget kértem volna az orvostól,de akkor amikor ott állsz és stressz egy kicsit megbénít (nem mindenkit),akkor elfelejtheted hogy segítséget kéne kérni.
A doktornővel is lehetett olyan, hogy félre értik egymást ,vagy nem lesz tökéletesen felvilágosítva az inzulinról ,az anyuk.(Mert hát az egészségügyben is rohanás ,és kapkodás van sajnos.)
Nekem sem mondta az orvosom ,hogy mint diabeteses aki 4 -szer szúrja magát annak 3 doboz tesztcsík ját.Ti mondtátok,az orvos meg azt hitte tudom!
Azt hihette az orvos hogy az anyuka tudja hogy Tilos vele korrigálni!
Bár most már én is megkérdezem az én dokinénimet ,és én nem tartom meg magamnak,április 2-án megyek hozzá.
Nagyon értékelem viszont Zsu ,hogy te legalább veszed a fáradtságot és segítesz ,amikor nem lenne kötelességed segíteni!
Annyi mindenre kell figyelnünk ,és aki még nem találkozott ezzel a betegséggel,annak nem könnyű.
Szerintem nincs itt olyan a fórumon ,aki nem követett volna el hibát a saját ,vagy a gyermeke kezelésében akaratán kívül,mert én már követtem el a saját kezelésemben.(Elfelejtettem beadni egyszer a bázist pl.)
Tudom ,hogy ember életekkel foglalkozunk és a sajátunkéval,de biztos vagyok ,hogy bármilyen kezelési hiba nem volt szándékos!
Én most már csak annyit fogok ehhez a témához szólni amennyit a kezelőorvosom mond április 2-án.Senkit nem akartam bántani egy picit sem ez csak a saját véleményem!Köszönöm!
Ha úgy gondolkodom ,mint egy anya ,aki nem tud szinte semmit a cukorbetegségről,és ott áll a gyereke mellett ,akinek 20-as a cukra hát nem tudom?
Nem ismerem a Mixtard készítményeket.Dg. tökéletesen leírta a hatását és mint akinek egy pici köze van az egészségügyhöz lehet ,hogy segítséget kértem volna az orvostól,de akkor amikor ott állsz és stressz egy kicsit megbénít (nem mindenkit),akkor elfelejtheted hogy segítséget kéne kérni.
A doktornővel is lehetett olyan, hogy félre értik egymást ,vagy nem lesz tökéletesen felvilágosítva az inzulinról ,az anyuk.(Mert hát az egészségügyben is rohanás ,és kapkodás van sajnos.)
Nekem sem mondta az orvosom ,hogy mint diabeteses aki 4 -szer szúrja magát annak 3 doboz tesztcsík ját.Ti mondtátok,az orvos meg azt hitte tudom!
Azt hihette az orvos hogy az anyuka tudja hogy Tilos vele korrigálni!
Bár most már én is megkérdezem az én dokinénimet ,és én nem tartom meg magamnak,április 2-án megyek hozzá.
Nagyon értékelem viszont Zsu ,hogy te legalább veszed a fáradtságot és segítesz ,amikor nem lenne kötelességed segíteni!
Annyi mindenre kell figyelnünk ,és aki még nem találkozott ezzel a betegséggel,annak nem könnyű.
Szerintem nincs itt olyan a fórumon ,aki nem követett volna el hibát a saját ,vagy a gyermeke kezelésében akaratán kívül,mert én már követtem el a saját kezelésemben.(Elfelejtettem beadni egyszer a bázist pl.)
Tudom ,hogy ember életekkel foglalkozunk és a sajátunkéval,de biztos vagyok ,hogy bármilyen kezelési hiba nem volt szándékos!
Én most már csak annyit fogok ehhez a témához szólni amennyit a kezelőorvosom mond április 2-án.Senkit nem akartam bántani egy picit sem ez csak a saját véleményem!Köszönöm!