Fórumfrissítés - Január 31 este 10

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kedves Fórumlakók,

Ismét elérkezett az idő, hogy haladjunk a korral, ezért Január 31.-én (hétfőn) este 10-kor lezárjuk és frissítjük a fórum/blog részt. Ezen a napon a fórum nem, vagy csak részben lesz elérhető. Köszönjük a kimaradás miatti türelmeteket!

Az ezt követő időszakban még lesznek igazítások, de - ahogy ilyenkor a régi motorosaink már megszokhatták - pár nap alatt helyreáll minden.

Az új fórum letisztultabb, olvashatóbb kinézetet és továbbfejlesztett funkciókat hoz...

Többek között:


  • Új csatolás kezelő (egyszerre több fájl feltöltése, többszöri felhasználása, mappákba rendezése stb.)
  • Gyorsabb üzenetküldés/módosítás (az oldal újratöltése nélkül).
  • A kereső minden közösségi részben keres
  • Egyszerű videófeltöltés külső oldalakról
  • Áttekinthetőbb kluboldalak
  • Tetszik gomb

és sok más...

:cool:
 

tímeácska

Őstag
Kedves fórumtagok,

Ismét elérkezett az idő, hogy haladjunk a korral, ezért Január 31.-én (hétfőn) lezárjuk és frissítjük a fórum/blog részt. Ezen a napon a fórum nem, vagy csak részben lesz elérhető. Köszönjük a leállással járó türelmeteket!

Az ezt követő időszakban még lesznek igazítások, de - ahogy ilyenkor a régi motorosaink már megszokhatták - pár nap alatt helyreáll minden.

Az új fórum letisztultabb, olvashatóbb kinézetet és továbbfejlesztett funkciókat hoz...

Többek között:


  • Új csatolás kezelő (egyszerre több fájl feltöltése, többszöri felhasználása, mappákba rendezése stb.)
  • Gyorsabb üzenetküldés/módosítás (az oldal újratöltése nélkül).
  • A kereső minden közösségi részben keres
  • Egyszerű videófeltöltés külső oldalakról
  • Áttekinthetőbb kluboldalak
  • Tetszik gomb

és sok más...

:cool:

SZUPER! Már alig várom! :D;)
És a tetszik gombot hányszor lehet megnyomni? ;););):cool::D
 

tímeácska

Őstag
Goyo!

Szeretném jelezni, nagyon sokan szóltak, hogy kicsi a privát üzenet-tárolási lehetőség... Nagyon sok olyan üzenet van, amiket nem akar az ember kitörölni, akár azért, mert fontos adatokat tartalmaz (telefonszám, egyéb elérhetőségek, stb), vagy éppen egyszerűen nincs szíve kitörölni...
Tudnál ebben segíteni? (Nekem az 500 is kevés, állandóan mazsolázgatok, hogy melyiket töröljem, melyiket ne... Most is 98%-on áll...:laz:)
Köszike!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
De én már mostan szeretném nyomkodni.Tecciktunni.:rohog:na.

Szóval, január 31 után NYOMÁÁÁÁÁS! :D:D:rohog::rohog::rohog::cool:
Nyomjuk az gombot kikopásig
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nekem má mindegy, én már úgyis megszoktam, hogy pár gombbal (kerékkel :rohog::rohog:) kevesebb van(ik)... :laz::D:rohog:
Tuggyuk, te nagy gombeltüntető vagy, :rohog: jó hogy örülsz egy új teccik gombnak. ;)
De ha szépen kéred Sándort, akkor biztosan megengedi neked, hogy nyomkodd a zúj színes gombjait :rohog::D:rohog:
 

tímeácska

Őstag
Köszike,de NAGY fekete gomb nincsen közöttük:(:(:(
S.
Ne tessen válogatni! Majd még eljöhet az az idő, hogy akár egyetlen egy gombnak is megörülnél...! És a színe totál mindegy lenne... Meg a mérete... Meg a formája... Meg az íze... (Vagy az nem...?:o) ! Hajjaj, én már csak tudom! :D:rohog:
 
Oldal tetejére