Fórumfrissítés - Január 31 este 10

borka

Őstag
Szia Goyo !

Az albumoknál fordítva működik "Pumpásék " esetben a lapozás.
Amikor a következő képre szeretnék ugrani,teljesen más jön elő.Náluk úgy müxik,hogy az "előző"-re kell klikkelni,hogy a következő megjelenjen.:D
S.
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Goyo, az megoldható lenne, hogy a blogban legyen egy "nyomtatóbarát változat"?
Erre gondolok: http://drinfo.hu/forum/blog/misamaci/306-kenyerek-es-lisztek-ii.html
Itt Misamaci receptjét, irományát szeretném kinyomtatni anélkül, hogy az egész oldal megjelenne a papirosomon. A fórumon van ilyen lehetőség, ha a sorszámra kattintok, valami ilyesmi jó lenne a blogban is.
Előre is köszi, ha foglalkozol vele.:dr_24:
Izé, tévedtem. Valamikor itt úgy működött, hogy katt, és csak az az üzi jelent meg egy kis ablakban, amit ki akartam nyomtatni. Dolgoznál az ügyön?
A blogból egyelőre úgy nyomtattam, hogy kikopiztam a cuccost.:D
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Tuti műxött, én a legtöbbet a receptes topikból nyomtattam így-úgy. Köszi, ha rajta lesztek. :):dr_24:
Szia Kata,

A forumban a temat tudod nyomtatni a tetejen a "Tema lehetosegei" legorduloben.
A blogban sajnos ilyen nincs/nem volt...meg fogom nezni mit tehetek...de ha csak siman kijelolod a szoveget, majd nyomsz egy CTRL+p gombot es kivalasztod, hogy a kijeloltet nyomtassa, az muxik :) ...gondolom ez nem volt ujdonsag...de ez a megoldas is nagyon gyors...kb. 5 masodperc. :dr_346:
 

blaci

Őstag
Csak most fedeztem fel, hogy a profiloldal is testreszabható lett, hasonlóan a saját blog oldalhoz! :o Szuper jó!!! :cool: :D Köszi, köszi!!! :dr_24:
 

tímeácska

Őstag
Goyo! A "megjelenítés" legördülői mit jelentenek? Nincs merszem elnyomkodni, én igazság szerint így akarom látni, ahogy most van a képem, csak kíváncsi vagyok... :oops: :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Szia Kata,

A forumban a temat tudod nyomtatni a tetejen a "Tema lehetosegei" legorduloben.
A blogban sajnos ilyen nincs/nem volt...meg fogom nezni mit tehetek...de ha csak siman kijelolod a szoveget, majd nyomsz egy CTRL+p gombot es kivalasztod, hogy a kijeloltet nyomtassa, az muxik :) ...gondolom ez nem volt ujdonsag...de ez a megoldas is nagyon gyors...kb. 5 masodperc. :dr_346:
Köszi, igen, így tudok nyomtatni, de azért nyafognék egy kevéskét. A régi verzióban, ha rákattintottam arra az egy üzire, amit nyomtatni akartam, akkor azt kinyitotta egy ablakba, és csak azt az egyet nyomtatta, szépen, rendezetten. Most, viszont az egész oldalt "jelöli ki", akkor is, ha én megjelölöm azt az egyet, amit akarok. Akkor már télleg az a legtutibb, ha Ctrl-c-vel jelölök és kopizok, vagy Ctrl-p-vel nyomtatok. Végül is eddig is megoldottam, ezután sem maradok nyomesz nélkül.
Köszi, köszi :dr_24:
 
Oldal tetejére