Fórumfrissítés - Január 31 este 10

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Apropó, itten nincsen privát cset? Mert amit csak úgy kiírok, azt lássa mindenki, de én ippeg Csigunak akarnám szidni a patikust :rohog: (Neem, csak valamit ki kellett tanálnom)
 

tímeácska

Őstag
Elvileg a "lövés"-sel jelölöd ki, hogy kivel szeretnél privátilag csetelni... Asszem... De amikor Neked küldtem az előbb így üzenetet, azt írta ki a rendszer, hogy privát üzenetként küldte el... Nézd már meg légy szíves, hogy valahol látsz-e tőlem származó - kósza - üzenetet! :o
 

tímeácska

Őstag
Elvileg a "lövés"-sel jelölöd ki, hogy kivel szeretnél privátilag csetelni... Asszem... De amikor Neked küldtem az előbb így üzenetet, azt írta ki a rendszer, hogy privát üzenetként küldte el... Nézd már meg légy szíves, hogy valahol látsz-e tőlem származó - kósza - üzenetet! :o
Illetve hát a lövés felirat mellett a "mindenki" helyett ki tudsz jelölni személyt/személyeket, akikkel privát csetelni szeretnél!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Elvileg a "lövés"-sel jelölöd ki, hogy kivel szeretnél privátilag csetelni... Asszem... De amikor Neked küldtem az előbb így üzenetet, azt írta ki a rendszer, hogy privát üzenetként küldte el... Nézd már meg légy szíves, hogy valahol látsz-e tőlem származó - kósza - üzenetet! :o

Illetve hát a lövés felirat mellett a "mindenki" helyett ki tudsz jelölni személyt/személyeket, akikkel privát csetelni szeretnél!
Nem villog, de azért benézek, hátha vanik ott valami.

No, akkor lövök, mert eddig lövésem sem volt erről a furfangról :rohog::rohog::rohog:
(Nektek a lövés nem lövést jelent? A pasas azt mondja, a barack az gyümölcs, nem szín, mit marháskodunk mink itt. Ezért gondoltam a lövést lövésnek, nem pedig kiválasztásnak, vagy szelekciónak. :dr_31: Ezeket a progikat pasasok rakják össze, neem?:o)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Elvileg a "lövés"-sel jelölöd ki, hogy kivel szeretnél privátilag csetelni... Asszem... De amikor Neked küldtem az előbb így üzenetet, azt írta ki a rendszer, hogy privát üzenetként küldte el... Nézd már meg légy szíves, hogy valahol látsz-e tőlem származó - kósza - üzenetet! :o


Ezért írtam egyik nap a csethez, hogy végre rájajöttem, mi az a lövés, mert addig nekem sem volt lövésem róla... :D:rohog:
Ebben a buli az, hogy te rájöttél, mert női aggyal élsz, a pasasnak padig el kellett volna magyarázni, mit magyarázni, bebizonyítani:rohog::rohog::rohog: És akkor még nem biztos hogy egyáltalán levesben vagy :rohog::rohog::rohog:
Bocsi Goyo, de mostanában vacakol a májam, kellett már valami regeneráció :rohog:
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Ezért írtam egyik nap a csethez, hogy végre rájajöttem, mi az a lövés, mert addig nekem sem volt lövésem róla... :D:rohog:

Az dogunalm lenne, hogy "elkuld"...

Az a privat uzenet, nem az a privat uzenet :)
A lenyeg, mikor privat irsz valakinek, megjelenik egy uj ful (tab) es ott tudtok kulon beszelni, ha epp nincs ott, akkor a fo dobozban jelzia tag szamara.
Jobb oldalt az aktiva tagok nevere kattintva is tudsz privat chatelni, akkor is megjelenik egy uj ful...
 

tímeácska

Őstag
Az dogunalm lenne, hogy "elkuld"...

Az a privat uzenet, nem az a privat uzenet :)
A lenyeg, mikor privat irsz valakinek, megjelenik egy uj ful (tab) es ott tudtok kulon beszelni, ha epp nincs ott, akkor a fo dobozban jelzia tag szamara.
Jobb oldalt az aktiva tagok nevere kattintva is tudsz privat chatelni, akkor is megjelenik egy uj ful...
Szuper! :dr_24:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Az dogunalm lenne, hogy "elkuld"...

Az a privat uzenet, nem az a privat uzenet :)
A lenyeg, mikor privat irsz valakinek, megjelenik egy uj ful (tab) es ott tudtok kulon beszelni, ha epp nincs ott, akkor a fo dobozban jelzia tag szamara.
Jobb oldalt az aktiva tagok nevere kattintva is tudsz privat chatelni, akkor is megjelenik egy uj ful...

Kata !!!!!!!küldtem neked privit a Chat-on. :)
Megprobálom memorizálni, ami írtatok. Böktem én a cseten, de nem láttam, hogy Borkának elmente volna priviben a cset üzi.

Egyelőre azt mát tisztán látom, ha valaki csak nekem ír:hurra::hurra::dr_24:
 
Oldal tetejére