Fórumfrissítés - Január 31 este 10

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Eltűnt a lap aljáról bal oldalon azon tagok neve, akik épp ezt a topikot nézik (mint pl. éne), így azt sem látom, hogy itt vagy-e.
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Hát jó, akkor nyafognék egy keveset. :dr_31:
NEkem nem tetszik, hogy kettőt kell kattintani a válasz beidézéssel és a részletes válasznál ahhoz, hogy a grimaszok megjelenjenek a jobb oldalon. Az újoncok, és a "későn jövők" nem fogják tudni ezt a lehetősét, és csak lesnek, hogy más hogy tud grimaszokat rakni az üzijéhez.

Az ujoncok rajonnek, es nagyon ritkan hasznaljak a reszletes valasz lehetoseget (mert az lassabb), a meglevo tagjaink szoktak hozza, a valasz kulon oldalon/grimaszok jobb oldalt elrendezeshez :dr_33:, megnezem mit tehetek, hogy a gyors valasz szerkesztokben is megjelenjen jobb oldalt, nem csak fent gombkent :dr_31:

A privinél mi a helyzet? Látom, ha kapok? Írtam egyet, de még nem jött válasz, így nem tudom, hogy nem válaszoltak, vagy nem műxik?
Priviknel, fent (minden oldal jobb teteje, neved mellett) mindig jelzi, ha jott uj privid, profil oldali uzeneteded stb.

[*]Eccer beígértél csetet is, abból leszen valami?

A chat 2 oraja kint van a fooldalon. :) Ha bevallik, lesz kulon oldala is...
 

borka

Őstag
A chet beállításaiban lehet majd hangja is a privát üziknek,ill. villogni fog pirosan az is majd idővel.
Nem türelmetlenkedünk,csak kérdezünk.
S.
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
A chet beállításaiban lehet majd hangja is a privát üziknek,ill. villogni fog pirosan az is majd idővel.
Nem türelmetlenkedünk,csak kérdezünk.
S.
Ezert vagyok itt :)
Bekapcsoltam a hangjelzest, de a mukodese sajnos fugg a bongeszotol es az operacios rendszertol is :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Az ujoncok rajonnek, es nagyon ritkan hasznaljak a reszletes valasz lehetoseget (mert az lassabb), a meglevo tagjaink szoktak hozza, a valasz kulon oldalon/grimaszok jobb oldalt elrendezeshez :dr_33:, megnezem mit tehetek, hogy a gyors valasz szerkesztokben is megjelenjen jobb oldalt, nem csak fent gombkent :dr_31:

Priviknel, fent (minden oldal jobb teteje, neved mellett) mindig jelzi, ha jott uj privid, profil oldali uzeneteded stb.
A chat 2 oraja kint van a fooldalon. :) Ha bevallik, lesz kulon oldala is...
Ezek köszönet a ténykedésedért :dr_24: a csetet máris megsasolom. A gyors válaszhoz nem fontos a grimasz, az lehet, hogy nagy munka. (azt nem is szoktam használni.) :D
Közben nagyon ügyesen rátaláltam, hogy középen is van grimasz, csak jobban kellett volna figyelnem. :hurra: Megszoktam, hogy jobb oldalon tálcán kínálják. :hurra::hurra::hurra:
 

gabibaba

Aktív tag
Nini, látszik a chat-en, hogy írtam Katának privát üzenetet (nem chat-est, hanem rendest)! Ezt csak én látom, vagy mindenki? (Nem gond, csak kérdezem.) Ja, a chat nagyon buli!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Jól kipróbáltuk a chet-et, nagyon klassz !!!!!!!:dr_24::dr_24::cool:

Nini, látszik a chat-en, hogy írtam Katának privát üzenetet (nem chat-est, hanem rendest)! Ezt csak én látom, vagy mindenki? (Nem gond, csak kérdezem.) Ja, a chat nagyon buli!
Én még azóta is a csetet keresem. Télleg itten van? Ti azt is látjátok, ami nincs, én meg azt sem, ami van? :rohog::rohog::rohog:
Nem aggódom eccer csak megleszen. :dr_31:
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
A jelszavam újra érvénytelen lett, de kértem újat, és ezzel most műxik. Nem szabadultok tőlem :)
Sajnos tegnap kellett meg egy kis valtoztatas ezzel kapcsolatban...lecsereltuk a belepesi/regisztracios modszereket.
Most egy jo darabig nem piszkaljuk... :)
 

borka

Őstag
Szia Goyo !

Az albumokba feltett képek most egy az egyben jelennek meg,az-az nincsenek lebutítva.Nem működik ez a funkció?,hogy automatikusan átállítja a méretet?
Sándor

Más:
Poe szakdolgozatát nem lehet megnyitni,ráadásul amit én félre tettem a kedvencekhez,ott is errort jelent.
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kedves Borka (Sandor? :D),

Koszonom, hogy szoltal.

Az albumok mar nem tolja ki az oldalnal nagyobbra (valtozas egyebkent, hogy a csatolas manager-ben megjelennek az albumkepek is).
Poe szakdolgozata a forumfrissiteskor ment el, de ismet letoltheto, PDF-ben :)

Szia Goyo !

Az albumokba feltett képek most egy az egyben jelennek meg,az-az nincsenek lebutítva.Nem működik ez a funkció?,hogy automatikusan átállítja a méretet?
Sándor

Más:
Poe szakdolgozatát nem lehet megnyitni,ráadásul amit én félre tettem a kedvencekhez,ott is errort jelent.
 

borka

Őstag
Szia Goyo !

A Blog bejegyzéseknél pl. BLaci blogjában ha megnyitod, látni fogod,hogy egy kicsit hoszan elnyúlik a "válasz" rublikája,ami zavaró.
Sándor,.......akinek van ideje mindent megnézegetni:)




<form action="http://drinfo.hu/forum/blog_inlinemod.php?b=281" method="post" id="commentform" class="block">

</form>
 
Oldal tetejére