Fórumfrissítés - Január 31 este 10

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Biztos már kérdezte más is, úgyhogy bocsánat, ha duplázom a problémát, de nem lehetne, hogy a chatben ne jelenjen meg,hogy ki kinek, milyen subjecttel küldött privit? Szerintem az,hogy ki mikor,kinek és milyen témában küld privit, az abszolút magánügy és nem szabadna, hogy lássa bárki más.
Vagyis úgy egyáltalán, nem úgy kéne, hogy ezekről az infokról goyot és Ildit kivéve senki se tudhasson?
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Csak te látod azt, hogy milyen privit küldtél/kaptál. ;)
Láttam másét is... azért látom, mert moderátor vagyok? Hm... ez lehet, de nem tudtam. Vagy lehet, hogy az azért volt, mert még az elején volt és azóta megszűnt volna? Mert nagyon nem figyelgettem utána, ez tény.
 

poe

Őstag
Ez a moderátorság lehet a ludas a levéltitokok látásában, mert én biza csak a magamét látom... :)
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
vagy csak a fórumfrissítés utáni közvetlen problémák? Mert most visszanéztem és nem láttam másét. Vagy hallucináltam :D

Molli, a moderátorok mindent látnak... ahogy az előző fórumban is a ki böngész most-ban... csak itt feltűnőbb. Alapvető, hogy senki nem sért semmilyen titkot, a moderátorok csak a "tevékenységet" látják... mert moderátorok :)
 

poe

Őstag
Félreértés ne essék, semmi gond azzal, ha a modok tudják, hogy ki mit csinál. Ez így normális. ;)
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Biztos már kérdezte más is, úgyhogy bocsánat, ha duplázom a problémát, de nem lehetne, hogy a chatben ne jelenjen meg,hogy ki kinek, milyen subjecttel küldött privit? Szerintem az,hogy ki mikor,kinek és milyen témában küld privit, az abszolút magánügy és nem szabadna, hogy lássa bárki más.
Vagyis úgy egyáltalán, nem úgy kéne, hogy ezekről az infokról goyot és Ildit kivéve senki se tudhasson?

Ez a moderátorság lehet a ludas a levéltitokok látásában, mert én biza csak a magamét látom... :)

Csak mert fontosnak tartom. :)

A priviket 128 bites tobbszoros kodolassal (mint a bankoknal) tarolja az adatbazis az elso perctol fogva, miota itt van a forum.
Ez annyit jelent, hogy meg Nofre sem en sem tudjuk elolvasni, ha akarjuk akkor sem (+ ha valaki feltori az oldalt es megszerzi az adatbazist, az sem...vagyis kb 10 evig tart dekodolni).
Ugyanez a helyzet a jelszavakkal is...mi csak megvaltoztatni tudjuk, megnezni nem.

Kmolli: biztos, hogy mas privi uzenetcimet is lattad ? Nem csak azt amit mas irt neked ? Ugyanis en adminkent sem latom ;)
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Tagként nem tudom olvasni a híreket, csak ha nem lépek be.

Elvileg mennie kellene... Kerlek torold a bongeszod elmentett cookie/sutieit (lehet, hogy megjegyezte a regi belepest ami mas volt) es lepj be megegyszer, ha nem megy, kerlek irj egy privit es megoldjuk. :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Goyo, ha belépek egy topikba, akkor nem ugrik az utolsó olvasott üzihez. Ez régen így volt. Vagy most kell valamit ehhez állítanom? Valami beállítás rémlik, de nem tudom, hogy ehhez a funkcióhoz tartozott-e.
Vagyis szeretném a topikokat az uccsó olvasatlannal kezdeni, nehéz visszalapozgatni az oldalakban addig, amíg nem olvastam.
Köszi :dr_24:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Boríték mellett kék körben kicsi fehér kettős nyílra tessen kattintani. ;)
Kerestem borítékot, de nem találtam. Viszont találtam olyat, hogy utolsó olvasatlan (ott van kettős nyíl), de az csak a lap tetejére visz. Nna nem adom fel.
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Goyo, ha belépek egy topikba, akkor nem ugrik az utolsó olvasott üzihez. Ez régen így volt. Vagy most kell valamit ehhez állítanom? Valami beállítás rémlik, de nem tudom, hogy ehhez a funkcióhoz tartozott-e.
Vagyis szeretném a topikokat az uccsó olvasatlannal kezdeni, nehéz visszalapozgatni az oldalakban addig, amíg nem olvastam.
Köszi :dr_24:

Attol fugg, hogy honnan lepsz a topikba. A fooldali top statisztikabol oda ugrik, a friss uzenetekre kattintva a hozzaszolo nevenel a lastpost-right.png nyilra kell kattintani es akkor ugrik a frisshez, nem csak az oldal tetejere (elismerem meg lehehetne egy fokkal jobban is oldva) :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Igen, én is a Fórumok kezdő oldaláról indulok, azt szoktam meg, ott látom kronológiai sorrendben (és narancs színnel megjelölve) az uccsó hozzászólásokat.
Ott is látom, hogy ki szólt hozzá utoljára, és ha látom, hogy nem én, akkor már jött utánam válasz. A topikba belépve viszont nem ugrik az én uccsó üzimhez. Ha eltelik egy-két nap, akkor fontos, illetve lenne nagy segedelem, ha "onnan" folytathatnám, ahol abbahagytam.

Persze szokás kérdése, hogy melyik oldalról lépek be, biztos át tudnék szokni a másik verzióra, de nekem a főoldal a Fórumok főoldal, minden információjával.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Megnéztem itten, de de nem jelent meg semmi, csak a közös cseten látom, hogy írtál, és valahova eltűnt a mező, ahova én írhatnék(nák) :(:mad:
 
Oldal tetejére