Fórumfrissítés - Január 31 este 10

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Amennyiben nem tudsz belépni,
kérjük küldj egy e-mailt a regisztrált e-mail címedről a beceneveddel és az igényelt jelszóval (melyet később megváltoztathatsz) a jelszo@drinfo.hu e-mail címre. :dr_24:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Fiúk, Lányok!

Amíg Goyo mindent a helyére rak, addig ha hosszabb (rövidebb) szöveget írtok, Ctrl+c-vel jegyeztessétek meg, mielőtt a küldés gombra kattintanátok. Sok bosszúságtól menekültök meg. :D
 

tímeácska

Őstag
De hol az a teccik gomb?! :o Tegnap mintha találtam volna olyat, szavaztam is hamar gyorsan - csak a fíling miatt... :D:rohog:, persze, az az 5 csillagos értékelés valóban az elégedettségi szintemet mutatta! De hova tűnt?! :o Úgy látszik, nekem télleg vigyáznom kell a gombokkal, mert fogyasztom őket rendesen... :p
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
De hol az a teccik gomb?! :o Tegnap mintha találtam volna olyat, szavaztam is hamar gyorsan - csak a fíling miatt... :D:rohog:, persze, az az 5 csillagos értékelés valóban az elégedettségi szintemet mutatta! De hova tűnt?! :o Úgy látszik, nekem télleg vigyáznom kell a gombokkal, mert fogyasztom őket rendesen... :p
Az csak az ejszaka folyaman kerult fel :)
Minden uzenet alatt bal oldalt talalhato, megjelenik a profil oldalakon es a fooldali a Top statisztika legorduloben is...
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Mar alakulunk, lesz meg egy blogbejegyzes az ujdonsagokrol.
Kerdezz batran, igyekszem valaszolni :)
Hát jó, akkor nyafognék egy keveset. :dr_31:

  1. NEkem nem tetszik, hogy kettőt kell kattintani a válasz beidézéssel és a részletes válasznál ahhoz, hogy a grimaszok megjelenjenek a jobb oldalon. Az újoncok, és a "későn jövők" nem fogják tudni ezt a lehetősét, és csak lesnek, hogy más hogy tud grimaszokat rakni az üzijéhez.
  2. A privinél mi a helyzet? Látom, ha kapok? Írtam egyet, de még nem jött válasz, így nem tudom, hogy nem válaszoltak, vagy nem műxik?
  3. Eccer beígértél csetet is, abból leszen valami?
Asszem egyelőre ennyi, a többi funkció szuperül megy, amit eddig prószáltam. :dr_24::)
 
Oldal tetejére