hüvely-méh és petefészek gyulladás

Tehetetlenek az orvosok a nőgyógyászati gyulladások gyógyításával kapcsolatban?


  • Összes szavazó
    28

kkriszta28

Új tag
Kedves Mindenki!

Utolsó látogatásom óta eltelt közel két hónap. Mivel most kevés az időm röviden írok a fejleményekről. Azt hiszem igazatok van abban, hogy a megfelelő orvos tudhatja a megfelelő gyógymódot. Viszont a megfelelő orvos egyáltalán nem "hagyományos" orvos!!! Legyen az nőgyógyász, vagy urológus.
Azt hiszem végre van okom reménykedni. Már tapasztalok némi javulást. Bárcsak hamarabb találtam volna a helyes útra!
A helyes út nem antibiotikumokkal, különböző gyulladáscsökkentőkkel és egyébb pirulákkal van kikövezve.
Jelenleg több alternatív terápiát alkalmazok egyidejűleg.
Homeopátiát, talpreflexológiát és nem utolsó sorban akupunktúrát.
Az utóbbi kettő egyenlőre rendkívül meggyőző a számomra.
Talán nem véletlen.
A Hagyományos Kínai Orvslást a kínaiak több mint 5000 éve alkalmazzák... Megdöbbentő nem?
Később jövök a részletekkel..
 

Jutta

Új tag
Szia Kriszta!
Nekem is hasonlóak a problémáim,állandóan bal oldali alhasi fájdalmaim,vannak mindegyik orvos mást mond!Én nekem már volt egy iker szülésem császár metszéssel,ezért az alhasi fájdalmaimat sokszor összenövéssel magyarázzák,van amikor baktérium fertőzéssel,szülés előtt is rengeteget fájt a hasam akkor sem kaptam meggyőző választ!Én is nagyon el vagyok keseredve!
 

Zsu77

Új tag
Kedves Kriszta!Én a magam részéről szívesebben olvasnám,hogy mire jutottál Sziller doktornál,hasznos tapasztalat és információ lehetne!!!
 

naty77

Új tag
Kedves Kriszta!
Szomorúan olvasom a kálváriád, nem lehet könnyű.
Félig meddig sorstársad vagyok, bár nálam több ok is lehet kiváltó, ezeket zárjuk ki apró lépésekben...
Na de a lényeg, én egy külföldi, de itt élő, nőgyógyászként nem praktizáló kutató orvosnak meséltem el a dolgokat és ő tudott mondani egy olyan orvost, akit keressek fel.
Ez az orvos egy sebész nőgyógyász, aki szintén nem magyar, de egy szakrendelőben itt praktizál. Csak akkor kell fizetni egy kisebb összeget, ha nem kerültei lakos vagy, egyébként ingyenes.
Nem mondom, voltam nála párszor és túl vagyunk pár vizsgálaton gyógyszeren, de a több lehetséges okból, amiket ő gondolt elsőre, 2 valóban fent állt és bizonyítani, kezelni tudta. Még kettő lehetőség van, de azokat már csak kisebb műtéttel illetve méhkivétellel lehet kizárni... Viszont máris ezerszer jobb a helyzet, mint volt!!!
Ha gondolod nagyon szívesen megadom a rendelési idejét, helyét, elviszed a papírjaid, megvizsgál és elindultok az úton. Olyat nem mondok, hogy elsőre minden megjavul. De ő nagyon alapos és jó orvos.

És valóban nagyon kitartó férjed van.:D
Mindemellett akkor is javasolnék egy kineziológust legalább, ha pszichológust nem is. Mert ez már sok idő, sérülhettél lelkileg. :(
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Szia Kriszta!
Minden lehetőséget érdemes megragadni, és azok a legjobbak, amit azok ajánlanak, akik pozitív tapasztalat alapján javasolnak. A pszichológust én semmiképpen nem javasolnám, még beléd beszélné, hogy pszichés beteg vagy, főleg, hogy vannak negatív teszt eredményeid.
 

szolnok

Új tag
Kedves Kriszta!

Csak most olvastam a kálváriádat és le vagyok döbbenve.Én már nem vagyok fiatal , életemben egyszer volt méh gyulladásom, ami iszonyatos fájdalommal és hasonló tünetekkel járt mind neked. Mikor a nőgyógyász megakart vizsgálni , sikítottam. Akkor nagyon erős antibiotikumot és valami kúpot kaptam mir a gyulladás visszahúzódott , és azonnal levették a spirált mert ez a "korszerű" antibébi szer okozta a gyulladást. Soha többet vissza sem engedték tenni. Nagyon megértelek, és szívből remélem sikerül végre a kezelésed és pozitiv dolgokról tudsz beszámolni.
 

Zsu77

Új tag
Érdekes,amit Szolnok ír...Kriszta!Volt már képileg alaposan megvizsgálva?Nem felejtettek benned valami?Esetleg nem felszívódó varratot használtak belül,vagy akármi...
 

kkriszta28

Új tag
Sziasztok!

Szerencsére nem felejtettek bennem semmit, mivel még nem voltam műtve és az a helyzet, hogy remélem nem is leszek. Mindig is paráztam tőle, a történtek után, meg .... szóval nem lett jobb a helyzet.
Dee! Azért van jóhírem!
Képzeljétek!
Tegnap voltam egy helyen, igaz más miatt. Felmerült az allergia kérdés nálam. Voltam már kórházban allergia teszten. Nevetséges volt. Aki volt közületek tudja milyen. Megszúrnak kb 10- 15 dologgal és ha nem pirosodik hát nem vagy allergiás...
Ahol voltam, az egy olyan rendelő volt ahol biorezonanciával nézték meg, hogy mi jöhet szóba.(kb 500 anyagot) Persze ki is derült mire vagyok allergiás. És kiderült az is, hogy candidiasom is van!!!
De ez most nem is lényeg, mert elmondták nem ez okozta nálam a bajt, inkább csak a sok gyógszer következménye.
Szóval miután elmondtam részletesen az esetemet a kezelést végző egyik doktornő azonnal intézkedni kezdett az ügyemben! Nagyon felbosszantotta az esetem és teljesen kiborúlt, hogy ilyen van. Négy éves tortúrám alatt ez volt az első eset, hogy egy orvos megértő volt velem, együtt érzett, felháborodott és ennek hangot is adott és azonnal kezébe vette az ügyet. Azt mondta, már szenvedtem eleget, minden perc, nap számít és ő utálja a sz....rakodást....
Jövőhéten megyek hozzá és az ő nőgyógyászához, és még mindenhová ahová mennem kell!
Nagyon boldog vagyok! Úgy érzem ő nem fog cserben hagyni!
Szurkoljatok! :)
Megírok majd minden fejleményt!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kriszta, ezt akárhonnan is nézzük, csupa jó hír. Meg van a diagnózis, a sok nyavalyát kiváltó melléktermék, fölösleges vegyszer, stb, is a gyógyír jóformán karnyújtásnyira van. Azt el is felejtettem el neked írni, hogy anno én is voltam ilyen rezonancia mérésen. Te a Voll-félén voltál? Kívánom, hogy most már tényleg csak jó híreket, és segítséget kapjál.
 

Zsu77

Új tag
Sziasztok!

Szerencsére nem felejtettek bennem semmit, mivel még nem voltam műtve és az a helyzet, hogy remélem nem is leszek. Mindig is paráztam tőle, a történtek után, meg .... szóval nem lett jobb a helyzet.
Dee! Azért van jóhírem!
Képzeljétek!
Tegnap voltam egy helyen, igaz más miatt. Felmerült az allergia kérdés nálam. Voltam már kórházban allergia teszten. Nevetséges volt. Aki volt közületek tudja milyen. Megszúrnak kb 10- 15 dologgal és ha nem pirosodik hát nem vagy allergiás...
Ahol voltam, az egy olyan rendelő volt ahol biorezonanciával nézték meg, hogy mi jöhet szóba.(kb 500 anyagot) Persze ki is derült mire vagyok allergiás. És kiderült az is, hogy candidiasom is van!!!
De ez most nem is lényeg, mert elmondták nem ez okozta nálam a bajt, inkább csak a sok gyógszer következménye.
Szóval miután elmondtam részletesen az esetemet a kezelést végző egyik doktornő azonnal intézkedni kezdett az ügyemben! Nagyon felbosszantotta az esetem és teljesen kiborúlt, hogy ilyen van. Négy éves tortúrám alatt ez volt az első eset, hogy egy orvos megértő volt velem, együtt érzett, felháborodott és ennek hangot is adott és azonnal kezébe vette az ügyet. Azt mondta, már szenvedtem eleget, minden perc, nap számít és ő utálja a sz....rakodást....
Jövőhéten megyek hozzá és az ő nőgyógyászához, és még mindenhová ahová mennem kell!
Nagyon boldog vagyok! Úgy érzem ő nem fog cserben hagyni!
Szurkoljatok! :)
Megírok majd minden fejleményt!

Hát ez csodálatos!Én nagyon várom a jó híreket!!!

Egyébként én sem vagyok allergiás semmire,de amikor mit tudom én mit próbáltak nálam amoxicillin tartalmú antibiotikummal kezelni,hát olyan hüvely-fertőzésem lett miatta,mert azt is kinyírta,amit nem kell,hogy ihaj-meg-csuhaj!Azóta semmi ilyet nem engedek felíratni,mert közlöm,hogy nekem ez lesz tőle.De allergiás reakcióim tényleg nem voltak rá...Asszem semicilin a neve a gyogyónak.
 

Zsu77

Új tag
Kriszta, ezt akárhonnan is nézzük, csupa jó hír. Meg van a diagnózis, a sok nyavalyát kiváltó melléktermék, fölösleges vegyszer, stb, is a gyógyír jóformán karnyújtásnyira van. Azt el is felejtettem el neked írni, hogy anno én is voltam ilyen rezonancia mérésen. Te a Voll-félén voltál? Kívánom, hogy most már tényleg csak jó híreket, és segítséget kapjál.

És milyen eredményed lett?És milyen volt és került valamibe,no és hogy keveredtél oda?Nekem is kéne menni?Vagyis: jobb,ha mindenki megy?:D
 

dg

Őstag
Hát ez csodálatos!Én nagyon várom a jó híreket!!!

Egyébként én sem vagyok allergiás semmire,de amikor mit tudom én mit próbáltak nálam amoxicillin tartalmú antibiotikummal kezelni,hát olyan hüvely-fertőzésem lett miatta,mert azt is kinyírta,amit nem kell,hogy ihaj-meg-csuhaj!Azóta semmi ilyet nem engedek felíratni,mert közlöm,hogy nekem ez lesz tőle.De allergiás reakcióim tényleg nem voltak rá...Asszem semicilin a neve a gyogyónak.


Növény!

A Semicillin hatóanyaga más, mint az Amoxicilliné. Ez utóbbié az amoxicillin, az előbbié meg ampicillinum.
Csak azért, hátha más is olvassa, ne vigyük félre. Amúgy én semicillin érzékeny vagyok (ill a benne lévő hatóanyagra).
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
És milyen eredményed lett?És milyen volt és került valamibe,no és hogy keveredtél oda?Nekem is kéne menni?Vagyis: jobb,ha mindenki megy?:D
Régen (13 vagy 14 éve) a Kulcsi-K Klinikán, egészségpénztári szűrésen belül kértem ezt a kiegészítő vizsgálatot.
Hogy neked kéne-e menni? Hát ha rád nézek, akkor se tudom, nem hogy a fórumon keresztül az írásodból. Van rá okod? Akkor igen. Akinek nincs baja, annak nem kell menni. Minek?
 

Zsu77

Új tag
Növény!

A Semicillin hatóanyaga más, mint az Amoxicilliné. Ez utóbbié az amoxicillin, az előbbié meg ampicillinum.
Csak azért, hátha más is olvassa, ne vigyük félre. Amúgy én semicillin érzékeny vagyok (ill a benne lévő hatóanyagra).

Bocs,igen!Már így látom én is,hogy félreírtam!

Jó ég!Mi lesz velem,ha fölvesznek?:?
 

Zsu77

Új tag
Régen (13 vagy 14 éve) a Kulcsi-K Klinikán, egészségpénztári szűrésen belül kértem ezt a kiegészítő vizsgálatot.
Hogy neked kéne-e menni? Hát ha rád nézek, akkor se tudom, nem hogy a fórumon keresztül az írásodból. Van rá okod? Akkor igen. Akinek nincs baja, annak nem kell menni. Minek?

Akkor pénzes dolog,igaz?Hát lehet kéne mennem.Hogy történik egy ilyen?
 

kkriszta28

Új tag
Személy szerint már kipróbáltam a Voll-féle diagnosztizálást is. A kettő nem ugyanaz. A Voll- diagnózisnál a szerveket nézték, hogy van-e probléma velük. A Biorezonaciás allergiavizsgálaton, csak az allergéneket.
A tippet a rendelőről a kecskeméti Somatoinfrás szakrendelésen kaptam. Ezért rendkívül hálás is vagyok az ottani orvosnak. Egyébként természetesen fizetős a dolog.
Ami a diagnózist illeti az allergia részről már tudom a tényeket. Azt viszont még nem, hogy a gyulladást hogyan lehet majd megszüntetni. A doktornő véleménye szerint ez az allergia nem tartja fenn. Persze muszáj majd kikezelni, de jelenleg felállítottak egy fontossági sorrendet és ezt a végére sorolták. Elmondták, hogy addig milyen ételeket stb. kerüljek. Nagyon rendesek voltak ebből a szempontból is, mert mondhatták volna, hogy menjek azonnal a kezelésre ha csak az anyagiakat nézik, de nem ez történt. Sőt! Komolyan mondom eddig ilyennel még nem találkoztam! Azóta is le vagyok döbbenve. Eddigi tapasztalataim szerint kórházba egyáltalán nem érdemes menni a körülmények, a hozzáállás miatt. Meg azért is mert ott alig néznek meg néhány dolgot allergia teszt gyanánt. Ráadásul ott is oda kell adnod a pénzt, a legtöbb orvos elvárja.
Magánrendelésen (nőgyógyászatin) meg volt már olyan esetem, hogy kifizettem 60 ezer forintot és az orvos a végén széttárta a karját és mondott valamit, hogy ne legyen csendben. Ráadásul sértőt.
Tehát ez a tegnapi abszolút pozitívum.
Ha valakinek nincs tünete, talán felesleges elmenni. De ha mindenképpen érdekli a téma akkor 10 ezerért megtudhatja allergiás e valamire.
A módszer nagyon humánus. Vér és fájdalommentes. Ezen kívül rendkívül alapos. Ha jól tudom ezen a rendelésen kb. 500 anyagot mértek be.
 
Oldal tetejére