mindenkinek

blaci

Őstag
Hol vagy Laci!?Felteszem a februárt!Várom a te diagrammodat is és mindenkiét!
Dg. ti nem teszitek fel Hannáét?Vagy nem szeretnétek?

Szia!
Itt volnék, megvagyok nem raboltak el az UFO-k vagy ilyesmi csak egész nap dolgoznom kellett, sajnos...vagy inkább nem sajnos.
Viszont a csatolás nem működik valamiért, majd késöbb feltöltöm a táblázatomat, ha lehet... Én is kíváncsi vagyok már a táblázatodra, meg kíváncsian várom a többiekét is...
Üdv.,
Laci

Ui.: Csak azt tudnám mitől öregszem ilyen gyorsan...;):D:D:D
 

dg

Őstag
Hol vagy Laci!?Felteszem a februárt!Várom a te diagrammodat is és mindenkiét!
Dg. ti nem teszitek fel Hannáét?Vagy nem szeretnétek?


Hogy őszinte legyek, nem nagyon érdekel a grafikonos, táblázatos kimutatás. Én a tiéteket sem szoktam átnézni. De hogy senki ne értse félre: nagyon érdekel, hogy kivel mi van, mi történik, de inkább szöveges formában, ha lehet, összegző jelleggel. Egyelőre nincs is meg a tárgyi feltétele annak, hogy számítógépre töltsem az adatokat - de ugyebár, ez nem véletlen. Bár Laci elég jól tájékoztatott (nekünk uolyan a mérőnk), és felcsillant a szemem, úgyhogy ez változhat.

Én azt a kőkorszaki, de hatásos módszert alkalmazom, hogy különböző színeket használok az értékek beírásakor, így hosszú távon kirajzolódnak a tendenciák, meg havonta átszámolom, hogy az összméréshez viszonyítva a mérések hány százaláka van céltartományban, alatta, felette. Aztán az értékeket keresztbe-kasul átgondolom. Az így kapott segítség nekem bőven elegendő, hogy jól mennek-e a dolgaink.

Persze, beszkennelhetem :D:rolleyes:
 

pusimelu

Őstag
Dg.remélem megjavul a gépetek és akkor várjuk a ti diagrammotokat is ,mert nekem jó volt hogy más is feltette!Én tanulok belőle!
 

dg

Őstag
Dg.remélem megjavul a gépetek és akkor várjuk a ti diagrammotokat is ,mert nekem jó volt hogy más is feltette!Én tanulok belőle!

Meli! Nekem nem a gépemmel van a baj, hanem az agyammal. :D Nincs kedvem diagrammozni. De majd a talin a palacsintába meg a bükki vízbe kevertek valami bájtápot, azt benyalom, és olyan diagrammokat fogok gyártani, hogy csodájára jár majd a világ! :mrgreen:
 

pusimelu

Őstag
Amikor ide feljöttem a fórumra komolyan mondom nem tudtam hogy -3 doboz tesztcsík jár havonta.(bőgyógyász mellett dolgoztam akkor)
-nem tudtam hogy van pumpa
-nem tudtam hogy mit fogok enni mennyit hogyan
-a pent is csak gyakorlaton láttam
-inzulinokról ,glükózról meg glükogénről tanultam .
de a dematoszkópot jobban ismertem és a bőrbetegségeket.
-nem vettem észre a környezetemben a diabeteseket mert én addig nem voltam az ,most már észre veszem.
-nem mertem kimenni az utcára....stb.

Itt sok mident megtanulok és még jól is érzem magam!Még ha néha ki kell javítani akkor is!
 

pusimelu

Őstag
Én a vércukormérőtökre gondoltam azzal van a baj?(ha jól olvastam)
Bükkivizzel meg palacsintával menni fog egész biztosan!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Meli! Nekem nem a gépemmel van a baj, hanem az agyammal. :D Nincs kedvem diagrammozni. De majd a talin a palacsintába meg a bükki vízbe kevertek valami bájtápot, azt benyalom, és olyan diagrammokat fogok gyártani, hogy csodájára jár majd a világ! :mrgreen:
Bajban vagy, mert a palacsintába Lacit tekerjük. Vagy lehet, hogy Laci van bajban, mert a palacsintába Lacit tekerünk?:twisted:
A bükki vízzel nincs gond, tölcséren fogjuk beléd tölteni:cool2:.
Bájtáp? Beszerezzük!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A fórumhozzászólásokban működik a csatolás manager csak a blogokban nem...sajnos.
"Page not found"
Igen, észre vettem. Goyo hamarosan megoldja a problémát.

Papucska, összeraktam a február elejét a végével, visszaküldöm az emiledre, és ha műkszik, akkor fel tudod rakni.
 
Oldal tetejére