mindenkinek

pusimelu

Őstag
Teki ilyen válságban engedmény?!Na jó nektek ingyen is felhúzom a hegyre a szánkót és a biciglit pedig ketten tekerjük csak kétszer olyan messzire megyünk a tavon...Neked is jó lesz meg nekem is jó lesz!
 

pusimelu

Őstag
Egyik ismerősöm férje a napokban tudta meg hogy 2 .típusú diabetese van.Kapott gyógyszert de nem volt jól tőle(állítólag szédült) ezért abbahagyta az orvos tudtával.Kérdeztem tőlük hogy és kaptatok másik gyógyszert.Nem.Majd egy hónap múlva mondta az orvos.Nem értem 1 hónap alatt nem lesz jobban 8,5 reggeli és 10 körüli étkezés utáni cukrokkal.Próbál diétázni de nem tudom megértetni a lényeget!Nem tudom mi lesz vele de ilyenkor mindig kezdek elkeseredni!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Egyik ismerősöm férje a napokban tudta meg hogy 2 .típusú diabetese van.Kapott gyógyszert de nem volt jól tőle(állítólag szédült) ezért abbahagyta az orvos tudtával.Kérdeztem tőlük hogy és kaptatok másik gyógyszert.Nem.Majd egy hónap múlva mondta az orvos.Nem értem 1 hónap alatt nem lesz jobban 8,5 reggeli és 10 körüli étkezés utáni cukrokkal.Próbál diétázni de nem tudom megértetni a lényeget!Nem tudom mi lesz vele de ilyenkor mindig kezdek elkeseredni!
Hát ez elég hányaveti hozzáállás, és az ismerősöd még nem is tudja, hogy ezt komolyan kéne venni. Amit tudsz, segíts neki, egyelőre nincs jobb megoldás, esetleg az, hogy ha van rá lehetőség, akkor egy másik doktorhoz elmenjen.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Teki ilyen válságban engedmény?!Na jó nektek ingyen is felhúzom a hegyre a szánkót és a biciglit pedig ketten tekerjük csak kétszer olyan messzire megyünk a tavon...Neked is jó lesz meg nekem is jó lesz!
És hogy húzod fel a hegyre a szánkót? Úgy, hogy rajta ülök? Mehetünk.
A vizibinyiglit meg eltekerjük ketten, de aztán le ne maradj! A távolság nem akadály, Siófoktól áttekerünk Alsóőrsig, meg vissznya.
 

pusimelu

Őstag
Ha meleg van jó a hideg sör!Mondjuk lesz a vizibiciklin hideg sör,addig el sem indulunk!Pumpás várjál csak minket ki tudja hogy odaérünk e?Télen a szánkóhúzás üresen is komoly kihívás Teki!Nézz rám nem vagyok én díjbirkózó azzal a 200 ch-val!De igyekszem!
 

pusimelu

Őstag
Kedves ismerősöm csak a háziorvosánál volt az meg nem küldte tovább minek!Se szemészet se vesefunkciók semmi!Volt egy labor vizsgálat ott éhgyomri 8,2 és én mértem neki egyszer 9,6 meg 11,1.(Úgy hogy szóltam nekik szerzzenek egy gépet.)Jó világot élünk ha nem vagy egészségügyben csak egy kicsit is jártas véged!Mondjuk ő nem is foglalkozik vele de majd kicsit még okítom hátha hatással leszek rá!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ha meleg van jó a hideg sör!Mondjuk lesz a vizibiciklin hideg sör,addig el sem indulunk!Pumpás várjál csak minket ki tudja hogy odaérünk e?Télen a szánkóhúzás üresen is komoly kihívás Teki!Nézz rám nem vagyok én díjbirkózó azzal a 200 ch-val!De igyekszem!
Papucska, megtartalak!!! Ügyesen gondoskodtál a a vizibinyiglizés közben a hideg sörről, Pumpáska meg vár a túlprarton az utánpótlással.
Hát igen, a szánkóhúzás, éppen aztat izéltem, hogy neked még az üres szánkóhúzáshoz is gyúrnod kell vazze....:lol::lol: Lehet, hogy jobban járunk, ha én húzlak fel, és együtt lecsúszunk.:cool2::rolleyes: Aztán a nyóccadik körre együtt húzzuk fel az üres szánkót.:wink:
 

gabibaba

Aktív tag
A zuram egyik ismerőse lett cb., 16,5-ös reggeli éhomival. Gyógyszert sem kapott, csak diétáznia kell, 2 hónap múlva randizik újra az orvossal.
 

dg

Őstag
A zuram egyik ismerőse lett cb., 16,5-ös reggeli éhomival. Gyógyszert sem kapott, csak diétáznia kell, 2 hónap múlva randizik újra az orvossal.


Ez durván magas érték, ehhez szerintem nem lehet elég csupán a diéta. Vagy rosszul gondolom? (Most nem azért, de azzal a 2 hónapos kontrollal se kapkodnak, ráadásul egy friss esetnél. Jó nyugodt ember lehet az orvosa!)
 

gabibaba

Aktív tag
Meg ő is.
Adtunk neki egy csomó prospektust, de valószínűleg nem veszi elég komolyan (ugye ha a doki sem izgatja magát, akkor ő sem), ajánlottunk neki dokit is, de ....
 

dg

Őstag
Meg ő is.
Adtunk neki egy csomó prospektust, de valószínűleg nem veszi elég komolyan (ugye ha a doki sem izgatja magát, akkor ő sem), ajánlottunk neki dokit is, de ....


Hátha megérik benne a gondolat... Talán csak kell egy kis idő felfogni, megismerni a dolgokat. Mondjuk a dokihoz no comment!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Meg ő is.
Adtunk neki egy csomó prospektust, de valószínűleg nem veszi elég komolyan (ugye ha a doki sem izgatja magát, akkor ő sem), ajánlottunk neki dokit is, de ....
Szerintem meg izgassátok ti egy kicsinyég, mert ez nem egy normális állapot, csak ő még nem tudja.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A zuram egyik ismerőse lett cb., 16,5-ös reggeli éhomival. Gyógyszert sem kapott, csak diétáznia kell, 2 hónap múlva randizik újra az orvossal.
16,5-ös éhomi cukornál már azt is ki kéne deríteni, hogy az 1-es, vay 2-es típusú-é. Nagy a valószínűsége, hogy 1-es, arra pedig nem elég a diéta, és nem gyógyszer kell, hanem minél előbb inzulin. A doktor hozzáállása nem megfelelő.
 
Oldal tetejére