mindenkinek

Zsu77

Új tag
Hű Kata ez szörnyű.De én most mit csináljak?Ez Anglia száma és a húgom kint van és szokott hívni nagy ritkán.Most ilyenkor mi van?
 

dg

Őstag


Csodálatos, és hátborzongatóan elgondolkodtató és megindító. Az jó a cikkben, hogy leírja a hatásvadászat ellen szóló tényeket. az rossz benne, hogy az elején dec 28-at ír a kisfiú megszületésének dátumára, néhány sorral arrébb dec 2-őt. (Ennyit a pontosságról.) Akárhogy is van, csodálatos! Ha minden igaz, ez a kisfiú maholnap 10 éves lesz!
 

dg

Őstag
Egyébként számomra az is a fantasztikummal határos és felfoghatatlan, hogy méhen belül hogy képesek életmentő operációt véghez vinni?? Minden olyan apró és hozzáférhetetlen! Akik ilyenre képesek, zsenik!
 

rgyörgy

Új tag
Hű Kata ez szörnyű.De én most mit csináljak?Ez Anglia száma és a húgom kint van és szokott hívni nagy ritkán.Most ilyenkor mi van?

Egy javaslat:
06 21 -es internetes számon a húgoddal Br 4,90 Ft ért beszélhetsz percenként.
Ezen az áron hívhatod Kanadát, usát, izraelt, az Eu államait,és te is hívhatod a húgod is, mert olcsó.
Hazai beszélgetés is 4,90. Hálózaton belüli hívások mindenhol ingyenesek.
Nincs előfizetési díj, kártyával feltölthető, mint a mobil. Régi számot átvinni lehet, de azért fizetni kell. Én nagyon megvagyok elégedve, korrekt cég.
Ugyanúgy használható, mint a vezetékes, csak sokkal olcsóbb.
Az árjegyzékük elérhetősége:
https://www.ephone.hu/index.php?lap=kulfoldi
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Egy javaslat:
06 21 -es internetes számon a húgoddal Br 4,90 Ft ért beszélhetsz percenként.
Ezen az áron hívhatod Kanadát, usát, izraelt, az Eu államait,és te is hívhatod a húgod is, mert olcsó.
Hazai beszélgetés is 4,90. Hálózaton belüli hívások mindenhol ingyenesek.
Nincs előfizetési díj, kártyával feltölthető, mint a mobil. Régi számot átvinni lehet, de azért fizetni kell. Én nagyon megvagyok elégedve, korrekt cég.
Ugyanúgy használható, mint a vezetékes, csak sokkal olcsóbb.
Az árjegyzékük elérhetősége:
https://www.ephone.hu/index.php?lap=kulfoldi
Nekem ez meg volt plasztik kártya formájában régebben, de akkor még 8 Ft volt az USA, de az is nagyon kedvező ár volt. Azzal utcai fülkéből vagy vezetékesről lehetett hívni. Én is meg voltam elégedve vele, de ez amit ajánlsz kedves György, ez szuper.

Zsu, egyébként amikor hív a nővéred, akkor a számot megnézed és nem 4478223-mal kezdődik, akkor felveheted. A húgodé valószínű csak +44-gyel kezdődik.
 

Zsu77

Új tag
Egy javaslat:
06 21 -es internetes számon a húgoddal Br 4,90 Ft ért beszélhetsz percenként.
Ezen az áron hívhatod Kanadát, usát, izraelt, az Eu államait,és te is hívhatod a húgod is, mert olcsó.
Hazai beszélgetés is 4,90. Hálózaton belüli hívások mindenhol ingyenesek.
Nincs előfizetési díj, kártyával feltölthető, mint a mobil. Régi számot átvinni lehet, de azért fizetni kell. Én nagyon megvagyok elégedve, korrekt cég.
Ugyanúgy használható, mint a vezetékes, csak sokkal olcsóbb.
Az árjegyzékük elérhetősége:
https://www.ephone.hu/index.php?lap=kulfoldi

Feltétlen szólni fogok neki!Meg le is írom ezt az egész szitut úgy ahogy van.Köszi,az infót!!!
 

Zsu77

Új tag
Nekem ez meg volt plasztik kártya formájában régebben, de akkor még 8 Ft volt az USA, de az is nagyon kedvező ár volt. Azzal utcai fülkéből vagy vezetékesről lehetett hívni. Én is meg voltam elégedve vele, de ez amit ajánlsz kedves György, ez szuper.

Zsu, egyébként amikor hív a nővéred, akkor a számot megnézed és nem 4478223-mal kezdődik, akkor felveheted. A húgodé valószínű csak +44-gyel kezdődik.

Igen,de passz,hogy utána mi áll...csak azt nézem,hogy 44,meg hogy jó hosszú!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ma bementem a T-Mobile-ba, és megkérdeztem, hogy tudnak-e róla. Hivatalosan nem tudnak róla, nem kaptak körlevelet, de ők is olvasták a Blikkben. Így azt sem tudták megmondani, hogy van-e félni valónk, vagy kamu-e.
 

napocska

Őstag
Ma bementem a T-Mobile-ba, és megkérdeztem, hogy tudnak-e róla. Hivatalosan nem tudnak róla, nem kaptak körlevelet, de ők is olvasták a Blikkben. Így azt sem tudták megmondani, hogy van-e félni valónk, vagy kamu-e.

A hívás fogadásáért nem kell fizetni, csak ha valaki visszahívja a számot, akkor. Tehát, ha véletlenül felveszed a hívást, az még nem fizetős. Egyébként folyamatosan tiltják ezeket a számokat, hogy ne lehessen visszahívni sem őket, csak sajnos egyre több van belőlük.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A hívás fogadásáért nem kell fizetni, csak ha valaki visszahívja a számot, akkor. Tehát, ha véletlenül felveszed a hívást, az még nem fizetős. Egyébként folyamatosan tiltják ezeket a számokat, hogy ne lehessen visszahívni sem őket, csak sajnos egyre több van belőlük.
Azért én nem merném megkockáztatni, hogy ha igaz amit az emil körlevében leírtak. Ha igaz, akkor felvétellel is le tudnak akasztani pénzt, különben mi értelme lenne a kalózkodásnak. Azzal meg ha én hívom vissza őket, abból meg mi pénzük lenne, meg hát ki hívná vissza őket?
 

napocska

Őstag
Azért én nem merném megkockáztatni, hogy ha igaz amit az emil körlevében leírtak. Ha igaz, akkor felvétellel is le tudnak akasztani pénzt, különben mi értelme lenne a kalózkodásnak. Azzal meg ha én hívom vissza őket, abból meg mi pénzük lenne, meg hát ki hívná vissza őket?

Ezek emelt díjas számok, olyanok, mint nálunk a 90-es, 91-es kezdetűek. Ha felhívod, akkor számlázódik nagy összeg. Van, aki visszahívja, kíváncsiságból. Elég, ha minden ezredik ember megteszi, már jól jártak.
 

Zsu77

Új tag
A hívás fogadásáért nem kell fizetni, csak ha valaki visszahívja a számot, akkor. Tehát, ha véletlenül felveszed a hívást, az még nem fizetős. Egyébként folyamatosan tiltják ezeket a számokat, hogy ne lehessen visszahívni sem őket, csak sajnos egyre több van belőlük.

Hát a külföldi vonalakért oda-vissza kell fizetni,még hozzá súlyos pénzeket amúgy is.Ez meg valami mahinált vonal...
 

pusimelu

Őstag
Ekkora havat na ha ma hazaérek örömtáncot fogok lejteni! Ja és már a februárnak is mindjárt vége!Március,április,május...találkozó!
Egyébként meg hétvégén akkorát szánkóztam hogy csak na.Cuki előtte tökéletes 5 egység ment csak az ebédhez mert égettem hegynek fel!Hegyről százszor szánka, cuki délután 4,4 Mint a mesében!Ma meló ,már korrigálni kellett!Lehet hogy szánkópálya felmérőnek kellett volna mennem!Vagy valami ilyesminek!
 

Zsu77

Új tag
Ezt az előbb kaptam emilben:
"Volt egy nagyon érdekes beszélgetés February 22, 2008 a Tv-ben, Dr. Csáky István professzorral (Állatorvostudományi Egyetem) beszélgetett Pataki Enikő a SZÓJA szerepéről.
Ugyanis több mint egy éve már Angliában felfigyeltek arra, hogy nemcsak a felnőtt sportolók, de 13-14 éves gyerekek közül is évente 3- 4-en halnak meg sportpályán szívelégtelenségben. Mivel a szívelégtelenség okát a boncolásnál nem találtak, elkezdték vizsgálni, mi lehet közös az áldozatokban.
Egyetlen ilyen volt:: az étrendjükben a Szója!
Arányos mennyiségű SZÓJA -- nem mellékesen - 4-5-ször annyi női nemi hormont (vagy azzal azonos hatású alkaloidot) tartalmaz, mint egy db antibébi tabletta. Ez férfiakra nézve még veszélyesebb, mint a nőkre!
Ezek után amerikai kutatók elvégeztek egy tesztsorozatot 30-30 egérrel. (30 minta és 30 kontrollállat) A 30 kísérleti egér - melyeket SZÓJÁVAL etettek - MINDEGYIKE elpusztult szívelégtelenségben. A kontroll csoport, amely normál kaját kapott, semmilyen problémát nem mutatott.
A prof összerakta az információkat, s javasolja, vizsgálják a sportolókat étrendjük vonatkozásában is.
S a végén, csak mint érdekességet megemlítette, hogy az allergiás megbetegedések óriási méretűre növekedésének kezdete szignifikánsan egybeesik a SZÓJA-fogyasztás általánossá válásával."
 
Oldal tetejére