mindenkinek

christina

Őstag
Lacííííííííí! Nem tanulok a hibámból. Megint a képernyő képen akartam a kis x-szel bezárni. Már csak Christina menthet meg. Remélem ő sem tanult, nem akarok egyedül maradni.:idea:

Nem is maradsz!:D
Még mindig csak szőkülök, csak szőkülök, de már ilyen maradok- vagy rosszabb leszek!:mrgreen:
 

blaci

Őstag
A Vezérlőpult, Adatok módosítása, Magamról része ki lett bővítve ha jól emlékszem 200 karakterre. Itt lehet bővebben írni magunkról, ki milyen kezelésben részesül, ki a dokija, hova jár gondozásra. Mindenki azt az infot adja meg magáról, amit úgy gondol, hogy szívesen megoszt másokkal, és ezek valóban csak info jellegűek.

1000 karaktert lehet írni! :rolleyes::mrgreen:
Szerintem nagyon jó, én írkáltam is oda mindenfélét...
Igen, info jellegűek de arra nagyon jók hogy néhány mondatban kicsit írjunk magunkról, akár csak általános dolgokat. Ettől rögtön sokkal személyesebb és egyedibb lesz a profil oldal.
Üdv.,
Laci

Ui.: Ha meg nem, hát nem...szabadon választott.;):D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
1000 karaktert lehet írni! :rolleyes::mrgreen:
Szerintem nagyon jó, én írkáltam is oda mindenfélét...
Igen, info jellegűek de arra nagyon jók hogy néhány mondatban kicsit írjunk magunkról, akár csak általános dolgokat. Ettől rögtön sokkal személyesebb és egyedibb lesz a profil oldal.
Üdv.,
Laci

Ui.: Ha meg nem, hát nem...szabadon választott.;):D
Tudtam, hogy rád számíthatok. Azt hiszem, még én is bővítek, bár én már elég bő vagyok.
 

borka

Őstag
Szia Laci.
Nagyon szuperül irtál magadról,és az a profil kép is nagyon jó. Ezt a mobidickett remélem a talira elhozod,hiszen 60 fő részére kell a halászlé:p
 

blaci

Őstag
Szia Laci.
Nagyon szuperül irtál magadról,és az a profil kép is nagyon jó. Ezt a mobidickett remélem a talira elhozod,hiszen 60 fő részére kell a halászlé:p

Kedves Borka!
Köszönöm szépen...!;):oops::roll::D:D:D
Látod, talán mégis lehet úgy írni néhány sort magunkról hogy jellemző legyen ránk az a néhány sor vagy mondat de valójában személyes adatok ne legyenek benne.;) Egy rövid kis bemutatkozás, szerintem ez lenne a célja, viszont erre tökéletesen megfelel...mármint a lehetőség persze, nem arra gondolok amiket oda (össze-vissza) írkáltam...;):roll::D
Üdv.,
Laci

Ui.: "Lásd a profiloldalamon!" (Ez ott most a személyes kedvencem...) - :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

U.Ui.: Szegény "rokonok", jajj! A lényeg az aláírásomban van(ik)...

Itt alul, ni:
 

borka

Őstag
Kata,
Csaknem a következő talira hajtasz ilyen nagy sebességgel:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Oldal tetejére