mindenkinek

blaci

Őstag
Ja igen,akár priviben is!:rolleyes:(ezt is...;))

Szabadna megkérdeznem, hogy egy előadás anyagát miért ne lehetne a nyilvános fórumra kérni???
Talán más is örülne neki, esetleg tanulhat belőle.

Sziasztok!
"Inzulinpumpa" topik 393/#3922 és #3923
Mivel erről eszembe jutott valami átvándoroltam ide…;):D
Mostanában már feltűnt nekem a fórumon, hogy ha megnézem a "Ki böngész most minket" oldalt akkor előfordul, hogy az éppen fórumozók nagy része privát levelez. Persze én is szoktam, nincs ezzel semmi baj hogyha személyes vagy magánjellegű a téma. Viszont úgy gondolom hogy ennek és a hasonló fórumoknak (bár nincs még egy ilyen, mint a drinfo) éppen az a lényege, vagy legalábbis az lenne, hogy nyíltan beszéljük meg a felmerülő kérdéseket, problémákat, mert még ha valakit éppen nem is érint az adott téma, de mindenképpen hasznos mert később esetleg szükség lehet rá és akkor már tudni fogjuk mit kell/lehet tenni vagy esetleg vissza lehet keresni. A privát üzenet az nem erre való…szerintem se. Egyre többször van hogy a fórumon feltett kérdésre az a válasz: "Írtam privit..." Én is mindig elolvasom pl. az inzulinpumpáról, vagy a gyerekekről szóló topikokat pedig közvetlenül nem vagyok érintett…egyenlőre. Sokat tanulok ezekből, mások tapasztalatából, az adott témával kapcsolatos véleményekből. Nem tudom, ti is így vagytok ezzel…?
Üdv.,
Laci
 

tímeácska

Őstag
Rendben! Csak mivel én ajánlottalak neki...;):D:D:D

:-D Ez tetszik! ;-)
Na, látod, milyen jó, hogy van a privi?! Tudtál ajánlani Bettusnak, én pedig tudtam Neki segíteni! A Te jóvoltadból, és a priviéből... :cool::rolleyes::mrgreen:

Privi... Szerintem pedig valóban vannak olyan dolgok, amit (lehet, hogy első kanyarban...), szívesebben beszélnek ott meg az emberek. Pl. orvos nevét én sem szívesen adnám ki a nagy nyílvánosság előtt, avagy a saját telefonszámomat (na, nem rólam van szó, mert vagy 385-ször kiírtam...:rolleyes::-D), elérhetőségemet sem feltétlen raknám ki, Mindenki elé... De véleményt sem bizti, hogy alkotnék más emberekről, de lehet az éppen egy intézmény. Nemde?! :cool::mrgreen: Szóval, annyi minden van, ami túl "személyes" ahhoz, hogy a fórum lapjain bárki olvasgassa, esetleg csámcsogjon rajta...:rolleyes:
(Csak Neked írom Laci, így négyszemközt, hogy van olyan dolog, amit rólam nem sokan tudnak itt a fórumon -köztük vagy Te is-, csak azok, akiknek privin elmondtam/megírtam... És máshol nem igazán tudtuk volna megvitatni... És nekem kifejezetten jól esett, hogy akkor és ott voltak Emberek, akikkel azokat a dolgokat megoszthattam! És köszönöm privi, hogy vagy, hogy megoszthattam Velük...:rolleyes:)
 

blaci

Őstag
Ebből mekkora találós kérdés lesz itten...! - :mrgreen:

Mármint hogy vajon miről társalgunk mi itt... Ilyenek csak a "Mai napom apró öröme" topikban voltak eddig már-már hagyományosak. :rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ui.: Egyébként jól emlékszem rá, és igazán örülök neki hogy hamarosan valóra fog válni az egyik dolog amiről ott beszélgetünk.:rolleyes:
Már nagyon várom...
 

tímeácska

Őstag
Ebből mekkora találós kérdés lesz itten...! - :mrgreen:

Mármint hogy vajon miről társalgunk mi itt... Ilyenek eddig csak a "Mai napom apró öröme" topikban voltak eddig már-már hagyományosak.:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ui.: Egyébként jól emlékszem rá, és igazán örülök neki hogy hamarosan valóra fog válni az egyik dolog amiről ott beszélgetünk.:rolleyes:
Már nagyon várom...

:mrgreen: :cool: Szerintem jóóól ne áruljuk el, miről is van itten szó... :cool: Bízzuk a fantáziájukra az olvasóknak... :cool::cool::cool::cool::cool: :mrgreen:
 

Zsu77

Új tag
Sziasztok!
"Inzulinpumpa" topik 393/#3922 és #3923
Mivel erről eszembe jutott valami átvándoroltam ide…;):D

1 órás ez a hsz.Amit beidéztél,annak már régen volt legalább egy számodra megnyugtató folytatása.Én részemről nem is értem...

Mondjuk én még soha nem néztem "ki böngész most-ot"...például...:rolleyes:

És: valóban vannak,akik esetleg visszafogottabbak,ezt nem lehet tudni,és jobb nekik a privi és azt mondja: akit érdekel,megírom,de még nem raknám ki magam annyira...például...:rolleyes:
De visszatérve a konkrét esetre...tudod mit?ÍROK PRIVIT...:mrgreen:;)
 

blaci

Őstag
1 órás ez a hsz.Amit beidéztél,annak már régen volt legalább egy számodra megnyugtató folytatása.Én részemről nem is értem...

Mondjuk én még soha nem néztem "ki böngész most-ot"...például...:rolleyes:

És: valóban vannak,akik esetleg visszafogottabbak,ezt nem lehet tudni,és jobb nekik a privi és azt mondja: akit érdekel,megírom,de még nem raknám ki magam annyira...például...:rolleyes:
De visszatérve a konkrét esetre...tudod mit?ÍROK PRIVIT...:mrgreen:;)

Köszi, olvastam a megnyugtató folytatást a konkrét témával kapcsolatban, csak azért hivatkoztam rá mert erről jutott eszembe az a néhány gondolat. Ezt bele is írtam az üzenetbe...;)

Persze, biztosan vannak ilyenek és ezt el is fogadom természetesen. Csak így a kérdéseikre adott esetleges válaszok elég egyoldalúak lehetnek, úgy értem így nem biztos hogy tudnak széleskörűen és több nézőpontból tájékozódni. Ismered a mondást: "Egy fecske nem csinál nyarat." Szerintem igenis jó hogy vannak akik "kirakják magukat annyira" mert ezzel lehet igazán sokat segíteni még a visszafogottabbaknak is, ha csak olvassák de nem szólnak hozzá a témákhoz akkor is. Így legalább több véleményt is megismernek azzal a témával, topikkal kapcsolatban amik érdeklik őket.;)
Üdv.,
Laci
 

Zsu77

Új tag
Szerintem igenis jó hogy vannak akik "kirakják magukat annyira" mert ezzel lehet igazán sokat segíteni még a visszafogottabbaknak is

Igen,de tény az is,hogy az előbbiek vannak kevesebben,az utóbbiak pedig rengetegen...és ennek is megvan a maga "pszihoszomatikus" oka...:rolleyes:
 

blaci

Őstag
Igen,de tény az is,hogy az előbbiek vannak kevesebben,az utóbbiak pedig rengetegen...és ennek is megvan a maga "pszihoszomatikus" oka...:rolleyes:

Igaz, tényleg ők vannak kevesebben, de vajon miért…? Az hogy ennek milyen "pszihoszomatikus" okai vannak/lehetnek nem tudom, azért mindenképpen erre kéne ösztönözni őket nem pedig arra hogy kizárólag a privit használják, így biztosan nem fognak aktív fórumozókká válni, ill. csatlakozni. Ha mindenki privizne csak akkor minek a fórum? Arra ott az e-mail vagy beszélgetni az MSN. A fórum nem erről szól, a fórum azért fórum mert nyilvános. Az hogy a privát üzenet mire való azt Tímeácska nagyon jól összefoglalta néhány hozzászólással korábban. (81/#807)
Üdv.,
Laci
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A Vezérlőpult, Adatok módosítása, Magamról része ki lett bővítve ha jól emlékszem 200 karakterre. Itt lehet bővebben írni magunkról, ki milyen kezelésben részesül, ki a dokija, hova jár gondozásra. Mindenki azt az infot adja meg magáról, amit úgy gondol, hogy szívesen megoszt másokkal, és ezek valóban csak info jellegűek.

A fórum és ezen belül a topikok a közösséget érintő témáknak lett kitalálva, a privát pedig arra, amire -remélhetőleg- sokan használjuk is, telefonszám cserére, postacím megadásra, stb.
Egy közösséget érintő témakörnél privire invitálni olyan, mintha tüntetőleg ki akarnák zárni a közösséget. Akkor az invitálást is priviben kellett volna megejteni.
 
Oldal tetejére