orvost keresek! Segítsetek légyszi!

dg

Őstag
Szia Zsófi!

Köszi, hogy leírtad! Nagyon örülök, hogy ilyen eredményesen zárultak (illetve, ilyen jó lendülettel folytatódnak) a dolgok!

Igen, a Softclix ujjszúró tényleg a legjobb a jelenleg elérhetők közül. Legalább is, sokan ezen a véleményen vannak, innen a fórumról! Ezt tapasztaltuk.
 

christina

Őstag
Kedves Zsófi!
Mindenképpen ajándékozd meg a Softclix ujjszúróval ezt a "jófiút" - pláne, hogy ég és föld a különbség egy "mezei" és e között. :)
 

Mudaka

Új tag
Vércukorszint beállítása s.o.s

Kedves Fórumozók!
Sürgősen keresnék egy jó diabetes orvost, akár magánrendelésen is. Nálunk az SZTK-ban nem igazán foglalkoznak komolyan a betegekkel. Inzulin mellett is 20 felett van a cukorszint.
Köszönöm a segítségeteket előre is!
 

borka

Őstag
Kedves Fórumozók!
Sürgősen keresnék egy jó diabetes orvost, akár magánrendelésen is. Nálunk az SZTK-ban nem igazán foglalkoznak komolyan a betegekkel. Inzulin mellett is 20 felett van a cukorszint.
Köszönöm a segítségeteket előre is!

Nagyon nehéz dolgot kérsz,mivel nem tudni,hogy hol van az az Sztk ahol mostohán bánnak a betegekkel.
Fejtsd ki bővebben a dolgokat és magadról is írjál többet.
Minden esetre olvass bele a Cukorbeteg gondozás C. topikba,hátha találsz valami támpontot.
 

dg

Őstag
Kedves Fórumozók!
Sürgősen keresnék egy jó diabetes orvost, akár magánrendelésen is. Nálunk az SZTK-ban nem igazán foglalkoznak komolyan a betegekkel. Inzulin mellett is 20 felett van a cukorszint.
Köszönöm a segítségeteket előre is!


Igen, jó lenne tudni, hol keresel? Fejér megyében tudok ilyen orvost.
 

Mudaka

Új tag
Sziasztok! Érdekes az élet.... Pont Fejér megyében keresek orvost, de persze bárhová elutazunk. Az Sztk nevét azért nem írom, mert nem vagyok híve a negatív kritikáknak. Előre is köszönöm a segítségedet!
 

dg

Őstag
Sziasztok! Érdekes az élet.... Pont Fejér megyében keresek orvost, de persze bárhová elutazunk. Az Sztk nevét azért nem írom, mert nem vagyok híve a negatív kritikáknak. Előre is köszönöm a segítségedet!


Igen, ez tényleg mázli! Ment is a privi! :dr_31:
Három hete pedig még nem tudtam volna segíteni... ;)
 

dg

Őstag
Sziasztok! Érdekes az élet.... Pont Fejér megyében keresek orvost, de persze bárhová elutazunk. Az Sztk nevét azért nem írom, mert nem vagyok híve a negatív kritikáknak. Előre is köszönöm a segítségedet!


Sajnos, mint minap kiderült, végül nem tudtam segíteni. Úgyhogy, szerintem még él a kérés, s azt hiszem, nem csak Fejér megyéből keresendő orvos, aki felnőttekkel foglalkozik.
 
Oldal tetejére