Vércukormérők

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Kedves Zöldfülü! Megnéztem az accuchekes softwaret... Német maga a program is? Nincs a listában accuchek Go... vajon ez működik mással is, mint ami a listán van? Tudom, kikísérletezhetném, de nem nagyon van időm.
 
Választható angol, német holland, francia, olasz, spanyol nyelv is, telepítés után a beállítások alatt lehet átállítani.
Go-val nem próbáltam. De a Smart Pix adatait dolgozza fel, úgyhogy ha a Smart Pix beolvassa, akkor nagy valószínűséggel ez a program is kezelni fogja.
(A honlapon az AC Performa mérő sincs felsorolva, de azzal is működik.)

Üdv: Zöldfülü
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Választható angol, német holland, francia, olasz, spanyol nyelv is, telepítés után a beállítások alatt lehet átállítani.
Go-val nem próbáltam. De a Smart Pix adatait dolgozza fel, úgyhogy ha a Smart Pix beolvassa, akkor nagy valószínűséggel ez a program is kezelni fogja.
(A honlapon az AC Performa mérő sincs felsorolva, de azzal is működik.)

Üdv: Zöldfülü
Köszi szépen, kipróbálom!
 

poe

Őstag
Nem vagy. One touch select minire. Gondozókban ingyen hozzá lehet jutni. ;)
Méryből meg kettő is volt, méry plusz és egy méry mini tartaléknak... 7-8 körüli érték a valóságban mindig 10 fölött volt.
 
A napokban egy újabbra cseréltem az Accu-chek Active vc mérőmet. Most próbáltam Smart-pix segítségével számítógépre vinni az adatokat, de nem ismeri fel az új vc mérőt. A Smart-pix-em 2.01 verziós. A Smart-pixet is cserélni kell? Vagy lehet szoftvert frissíteni (négy éves a szerkentyű)?
Minden jó ötletet előre is köszönök.
 

borka

Őstag
A napokban egy újabbra cseréltem az Accu-chek Active vc mérőmet. Most próbáltam Smart-pix segítségével számítógépre vinni az adatokat, de nem ismeri fel az új vc mérőt. A Smart-pix-em 2.01 verziós. A Smart-pixet is cserélni kell? Vagy lehet szoftvert frissíteni (négy éves a szerkentyű)?
Minden jó ötletet előre is köszönök.

Legegyszerűbb,ha felhívod a ROCHE képviselőjét,Ő mindenben fog neked segíteni!!
Illés Endre Tel: 06 80 630 106
S.
 
A napokban kértem segítséget az Accu-Chek Aktíve csere utáni adatfeldogozás miatt. A tanácsokat köszönöm. A Roche (vércukormérő segítség: 0680200694) elküldte a Smart-Pix szoftver frissítést, ezzel rendben ment a beolvasás és feldolgozás.
 

vili79

Új tag
szia vighkata!hogy van most a kiadható tesztcsík mennyiség? dcont partnerem van és az optimumot használom. esetleg van valami info, link az oep honlapról? ha egyáltalán így hívják még.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
szia vighkata!hogy van most a kiadható tesztcsík mennyiség? dcont partnerem van és az optimumot használom. esetleg van valami info, link az oep honlapról? ha egyáltalán így hívják még.
Szia Vili, persze van, itt http://sejk.oep.hu/content.php?s=catalog&portallang=hu tudod megnézni az összes jogosultságot. A csíkok a 04 24 12 06 03 ISO kód alatt vannak. Itt már csak a jogosultsági fokot kell kiválasztanod (normatív, emelt, vagy kiemelt).
Jó böngészést
 

krisz_2011

Aktív tag
Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy ha kétféle vércukormérőhöz kétféle csíkra is megvan a szakorvosi, akkor megtehetem-e, hogy egyik hónapban az egyik félét, másik hónapban a másik félét íratom fel, vagy 3 havonta dönthetek, hogy az egyik v. a másik legyen? (Azt tudom, hogy vegyesen nem felíratható.)
 

borka

Őstag
Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy ha kétféle vércukormérőhöz kétféle csíkra is megvan a szakorvosi, akkor megtehetem-e, hogy egyik hónapban az egyik félét, másik hónapban a másik félét íratom fel, vagy 3 havonta dönthetek, hogy az egyik v. a másik legyen? (Azt tudom, hogy vegyesen nem felíratható.)

Vegyesen is felírható a tesztcsík. Nekem most volt aktuális a vc. mérő cseréje is. Az új Ideált írták fel.A perszonálhoz 3 db ot,az ideálhoz 6 db írtak fel külön-külön vényre.
 

magdapeti

Új tag
Kedves Dr. Info Fórumozók!

A Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola Piackutatás tantárgyának keretén belül alakult kutatócsoport tagjaiként szeretnénk megkérni Önöket, hogy egy önkéntes, kb. 10 percüket igénybe vevő, online kérdőív kitöltésével segítsék a vizsgajegyünket felfelé. A felmérésből születendő március végi prezentációnk értékelése beleszámít a majdani diplomajegyünkbe is, szóval nagy támogatás lenne ez az Önök részéről, amiért előre is óriási köszönet!
A piackutatás témája az egészséges életmód összetevői. Ez a kérdőív a fogyasztói magatartás és általában az egészséghez való hozzáállás témaköreinek felmérésével járul hozzá a prezentációhoz. A kérdőív névtelen, kizárólag erre a célra íródik, harmadik fél kezébe nem kerül, reklám célra nem használható. Kitöltése egyszerű, visszaküldése egy kattintás. A kitöltés határideje március 15!
A kutatással, kérdőívvel kapcsolatos bármilyen kérdését várjuk az egeszsegkutatas@freemail.hu e-mail címen.

Köszönettel: Magda Péter

Kérdőív
 

borka

Őstag
A IV. Civil Fórumon az inzulinnal kezeltek ingyenesen hozzájuthattak a ONETOUCH SelektMini vc. mérőhöz, mindenféle igazolás nélkül, csak alákellet írni egy adatlapot.
S.
 

Csatolások

  • DSCF4379.JPG
    DSCF4379.JPG
    88.2 KB · Olvasás: 10
  • DSCF4377.JPG
    DSCF4377.JPG
    76.1 KB · Olvasás: 10
  • DSCF4378.JPG
    DSCF4378.JPG
    160.8 KB · Olvasás: 13
Oldal tetejére