A mai napom apró öröme...

Zsu77

Új tag
Igen,értem.De,bár nem tökély a példa,talán Grácia,aki jobban ért a szavakhoz,ügyesebben mondaná,de pl. egy 150 centis ember alacsony,ugye?A 156 centis magasabb...de:nem magas!Oks?;)
 

dg

Őstag
Hát nem semmi, Tímeácska! hatalmas nagy gratuláció!

A "mérce-aggódásodat" megértem! Én is érzek hasonlót, de tudatosan leküzdöm: ökörség! A jó, az jó!
 

dg

Őstag
Igen,értem.De,bár nem tökély a példa,talán Grácia,aki jobban ért a szavakhoz,ügyesebben mondaná,de pl. egy 150 centis ember alacsony,ugye?A 156 centis magasabb...de:nem magas!Oks?;)


Zsu, te drága, ne fényezz! Még előjönnek a hibáim is, ha túl sokat politúrozol! :oops:
 

tímeácska

Őstag
Hát nem semmi, Tímeácska! hatalmas nagy gratuláció!

A "mérce-aggódásodat" megértem! Én is érzek hasonlót, de tudatosan leküzdöm: ökörség! A jó, az jó!

Köszönöm!:-D:cool:

De ha egyszer van olyan kifejezésünk is, hogy "még jobb", "legjobb", akkor hasznosítsuk már ezeket a fogalmainkat!:mrgreen: -Ez az én bajom...:rolleyes:-
 

pusimelu

Őstag
Szia Cuki!Örülök hogy látlak.Milyen az újmeló?Nekem ma szórakozott a cukrom volt 10 fölött is de most már jobban vagyok.Szentendrére nem mentem mert beteg lett az Anna.Remélem jók a cukraid.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nénéhány napi igazolt távvollét után köszöntöm a szülinaposokat egy nagy nagy pusszanccsal, és a szuper HbA1c-s eredménnyel rendelkezőknek meg gratula. Máténak a jutalma: egérfarok csóválás.
 

blaci

Őstag
Ma délután voltam szemészeten és a vizsgálat eredménye hogy két év kezelés után „diab. jel nem látható”. A retinophatia tényleg kezelhető ha időben felfedezik! (Azért a gyógyszert még szedni kell továbbra is.)
 

blaci

Őstag
A mai napom másik apró öröme hogy rájöttem mit jelent az a kis "+" jel a bejelentkezett tagok nick neve mellett!:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Oldal tetejére