A mai napom apró öröme...

Mrobi

Új tag
Sziasztok
Ismét itt vagyok. Üdvözlők minden régi ismerős, és új tagot.
Nálunk minden rendben Patrik áprilisi HbA1c-je 5.9 lett.
Az újságot mi is megkaptuk és nagyon szépen köszönjük, hogy a hűtlenségünk ellenére mégis gondolt ránk nofre. Jó túrázást kívánok neki.
Ja és a mai napom öröme hogy itt vagyok és beszélhetek veletek.:D:D:D

Ui: (hogy Blaci stílusát át vegyem egy kicsit -Bocs Laci-)
Nekem is lyukad az oldalam. (de csak, hogy Katának nagyobb legyen az öröme.;);)
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Sziasztok
Ismét itt vagyok. Üdvözlők minden régi ismerős, és új tagot.
Nálunk minden rendben Patrik áprilisi HbA1c-je 5.9 lett.
Az újságot mi is megkaptuk és nagyon szépen köszönjük, hogy a hűtlenségünk ellenére mégis gondolt ránk nofre. Jó túrázást kívánok neki.
Ja és a mai napom öröme hogy itt vagyok és beszélhetek veletek.:D:D:D

Ui: (hogy Blaci stílusát át vegyem egy kicsit -Bocs Laci-)
Nekem is lyukad az oldalam. (de csak, hogy Katának nagyobb legyen az öröme.;);)

Robi! Nagyon örülök, hogy itt vagy, gratula Patrik eredményéhez!!! Hűtlenség?!? Na ne viccelj! Mindig örülök, ha erőkerülsz!!! Kéne már egy jót pingipongizni ;)
 

blaci

Őstag
Na! Épp ebben a percben ért el a mai nap legjobb történése - és bizony ezt csak BLaci tudja ám!!! :) Köszi Laci!

Igazán nincs mit, számomra is az volt...!!!:rolleyes::mrgreen:

Én is, bi-bi-bííííííííííí:cool::cool::cool:

Nem, nem kedves Kata! Csak azt hiszed hogy tudod, de megnyugtatlak vagy inkább elkeserítelek, itt másról van(ik) szó...:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Üdv.,
Laci

Ui.: Azért próbálkozásnak nem volt rossz...:rolleyes::mrgreen:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nem, nem kedves Kata! Csak azt hiszed hogy tudod, de megnyugtatlak vagy inkább elkeserítelek, itt másról van(ik) szó...:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Üdv.,
Laci

Ui.: Azért próbálkozásnak nem volt rossz...:rolleyes::mrgreen:

Nem volt rossz, nem volt rossz, sőt nagyon állat lett volna, ha nem buktatsz le.:rolleyes:;)
Csak nem gondoljátok, hogy én, a nagy nyilvánosság előtt bevallom, hogy mán csupa lik a zoldalam?:twisted::roll:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Sziasztok
Ismét itt vagyok. Üdvözlők minden régi ismerős, és új tagot.
Nálunk minden rendben Patrik áprilisi HbA1c-je 5.9 lett.
Az újságot mi is megkaptuk és nagyon szépen köszönjük, hogy a hűtlenségünk ellenére mégis gondolt ránk nofre. Jó túrázást kívánok neki.
Ja és a mai napom öröme hogy itt vagyok és beszélhetek veletek.:D:D:D

Ui: (hogy Blaci stílusát át vegyem egy kicsit -Bocs Laci-)
Nekem is lyukad az oldalam. (de csak, hogy Katának nagyobb legyen az öröme.;);)
Végre látlak! Patriknak gratula, nagyon klasz az eredménye.
A hűtlenség megbocsátható, mondjuk egy őszi tűzmesteri állással?! Na, mint szólsz?;););) Persze lehetsz a sokadik segéd, valamelyik nemes poszton.:twisted::twisted:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Végre hétvége, de a zidőjárás nem hazudtolja meg magát. Hétvégére gyagyi idő, hétköznapra kányikula.
 
Oldal tetejére