tímeácska
Őstag
Sziasztok
Ismét itt vagyok. Üdvözlők minden régi ismerős, és új tagot.
Nálunk minden rendben Patrik áprilisi HbA1c-je 5.9 lett.
Az újságot mi is megkaptuk és nagyon szépen köszönjük, hogy a hűtlenségünk ellenére mégis gondolt ránk nofre. Jó túrázást kívánok neki.
Ja és a mai napom öröme hogy itt vagyok és beszélhetek veletek.![]()
Hűha, Patrik, nagy-nagy gratula a hábéáegycé
Pingpongpingpongálás...
egyszerűen csak azért, mert nem volt pingpongütőnk(?):mrgreen:
Ááá, dehogy! Egyszerűen csak Nélküled nem olyan jóóó! Igaz, Sidike?
:mrgreen: