Vércukor érték HbA1c

tímeácska

Őstag
Sziasztok!
Régen "láthattatok" itt a fórumon... ;)
De most fontos írni valóm van(ik)!!!
Az aktuális HbA1c-m 6,5%:hurra:! Ez csakis azért illen nagy öröm számomra , mert az elöző 8,1%:(:rolleyes:volt.
Szeretném megköszönni a fórumos barátaimnak ezt az eredményt!!! Nélkületek nem ment volna!:dr_24::dr_24::dr_24:
Sünike...aki elárulja azért, hogy a legnagyobb dicséret az :dr_33:ját illeti, mert Ő mindig mellette van(ik), fogja a kis kezét (ha hypozik akkor mégjobban) és segít neki mindenben. :dr_47::dr_47::dr_47:

Ügyi vagy! Vagyis, ügyik vagytok :dr_33::dr_33:!
 

christina

Őstag
Sziasztok!
Régen "láthattatok" itt a fórumon... ;)
De most fontos írni valóm van(ik)!!!
Az aktuális HbA1c-m 6,5%:hurra:! Ez csakis azért illen nagy öröm számomra , mert az elöző 8,1%:(:rolleyes:volt.
Szeretném megköszönni a fórumos barátaimnak ezt az eredményt!!! Nélkületek nem ment volna!:dr_24::dr_24::dr_24:
Sünike...aki elárulja azért, hogy a legnagyobb dicséret az :dr_33:ját illeti, mert Ő mindig mellette van(ik), fogja a kis kezét (ha hypozik akkor mégjobban) és segít neki mindenben. :dr_47::dr_47::dr_47:

Nagyon örülök, és gratulálok mindkettőtöknek a szép eredményhez. Csak így tovább!:cool::)
Örülök, hogy itt vagy.;)
 

zsu1977

Új tag
Szia! Hogy csináltad? Mennyit mértél hozzá? ....nekem is most 8 fölött van és nagyon el vagyok keseredve...27 éve vagyok cukros. zsu
 

sünike

Új tag
Szia!
Nem írtad...csak most volt 8 fölött vagy ez rendszeres? Penes vagy, vagy pumpás?;)
Én inzulinpumpát használok (extrém kis inzulinigény, napi 2-3 hypo és inzulinallergia miatt) :)!
Ez a 8,1% kivételes volt ám (előtte 7% körül volt)...kicsit "lazultam" azért lett ennyi, de rátaláltam erre a fórumra!
Mindenki segített nekem bármit kérdeztem!!!:hurra:
Kitűztem magam elé a célt, betartottam az étkezési időket, sokat mértem/mérek (napi 8-10+ha hypo van akkor több a visszamérések miatt), az előírt CH mennyiséget eszem...de azt hiszem ez mellé nekem nagy segítség az, hogy az én párom szintén cukis;).:)Nagyon-nagyon sokat segít nekem!:)
Sünike...aki még valami: Persze még van valaki ( a diabetológusom aki szintén pumpás-cukis) úgy figyel rám és segít mintha a lánya lennék!:dr_24:
 

zsu1977

Új tag
Előtte alacsonyabb volt, de most van egy nagyon jó új Dokim, aki rájött, hogy kevesebb inzulin is elég, így most nincsenek hipoim, gondolom ebből adódóan fel kell hogy menjen kicsit a HlA1c, de magasabb értékeim sajnos akadnak, amikre jobban oda kéne figyelnem, akkor talán lemenne....csak ilyenkor, akikor így elkeseredem, akkor annyira nem érdekel az egész, pedig tudom, hogy csak magamnak teszek szivességet....:rolleyes:
Penes vagyok (Lantus Apidra)....
Az tényleg egyszerűbb lehet ha a párod cukros, az enyém az nem reggelizik, és este 10h-kor képes vacsizni:o
Mióta magasabb lett ez a Dokimmal még nem tudtam beszélni, mert kinevezték igazgatónak és még nem tudott időpontot adni a titkárnője, és ez csak mégjobban elszomorít, mert talán ő az első olyan doki, akivel 27 év alatt találkoztam, és látom, hogy nagyon vágja a témát, tudja mi történik kívül-belül!....de nem tudok most tőle kérdezni:(
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Sünike...aki elárulja azért, hogy a legnagyobb dicséret az :dr_33:ját illeti, mert Ő mindig mellette van(ik), fogja a kis kezét (ha hypozik akkor mégjobban) és segít neki mindenben. :dr_47::dr_47::dr_47:

Öröm a köbön az :dr_33:-káktól... Nagyon szép eredmény! Hiába no, ha valakinek saját bejáratú :dr_33:-kája vanik :)
 
Oldal tetejére