Kipróbált édesség receptek

gabibaba

Aktív tag
Nem tudom, van-e édesítőszeres topic..... én most ide írnék.

Vettem Stevia-t. Bioboltba mentem, cseppet akartam venni. Az eladó javasolta, hogy vegyek Steavia szirupot, az most akciós, csak annyi a különbség, hogy kicsit sziruposabb és nem annyira híg, átlátszó.
Nos, megvettem 2.500.-Ft-ért. Erre itthon olvasom, hogy "gyermekektől elzárva tartandó"
Felhasználás: "Csöpögtessen a kezére és oszlassa el a bőrén" (Forgalmazza Vesta International Kft.)
Mondom, én kisgyereknek akarom adni, ételbe, italba. Igen, igen, ez jó lesz, mondja. Erre megvettem, hittem neki, de itthon most mérges vagyok. Átcsesztek???

Az a baj, hogy fel is bontottam. Egy pohárba tettem vizet, csepegtettem bele 2 cseppet, de nem érzem hú, de nagyon édesnek, holott én azt hallottam, hogy már 1 csepp is nagyon édes.

Na, most akkor kidobtam 2.500.-Ft-ot???

Lehet a szirupot is enni (ha ez a zöld cimkés, cseppentő kupakos, azt biztosan), de ez szerintem borzalmas mellékízű. Egy ideig ezt használtuk teába, de Gábor fellázadt. Az jobb ízű, ami átlátszó csepp .
 

umbra08

Aktív tag
Lehet a szirupot is enni (ha ez a zöld cimkés, cseppentő kupakos, azt biztosan), de ez szerintem borzalmas mellékízű. Egy ideig ezt használtuk teába, de Gábor fellázadt. Az jobb ízű, ami átlátszó csepp .

Cseppentős, igen. Háát, fekete címkés, zöld levél rajta.
Na, jól bevásároltam! Hónapok óta tervezem, hogy veszek Stevia-t, erre nem a legjobbat. :mad: :rolleyes:
:D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Cseppentős, igen. Háát, fekete címkés, zöld levél rajta.
Na, jól bevásároltam! Hónapok óta tervezem, hogy veszek Stevia-t, erre nem a legjobbat. :mad: :rolleyes:
:D
Én évek óta vettem a Steviát, az átlátszósat. Aztán egyszer csak hiánycikk lett, és gondoltam megpróbálom a sötét színű szirupos, fekete cimkés változatot. Na azt a borzadály ízt nem akarom többet érezni. Elhasználtam, mert nekem is soké volt az ára. Aztán Manka mondta, hogy náluk lehet kapni az átlátszó, fehér-zöld cimkés változatot, így sokáig ő szerezte be nekem. Aztán szerencsére újra lehetett kapni a mi bioboltunkban. Egy van itthon, egy pedig bent a dolgozóban, hogy ne kelljen hurcolászni.

Ditti, a barna szirupos nem is annyira édes, dupla csepp kell a teába (akármibe) ugyanannyi édes ízhez, de nyugodtan használhatod édesítésre. Viszont tényleg jó bőrápolónak is, de nagyon megfogja a bőrt. Deninél használtam én is, hogy fogyjon már el végre (pólót úgy befogta, hogy játszós póló lett belőle). Az átlátszó is használható bőrápolónak, bár mi már nem pazaroljuk rá. Ha bőrre kened, akkor olyan szárazon ragacsos lesz. Legalább természetes anyag, nincs benne semmi kemikália.
 

lizzi

Őstag
Nem tudom, van-e édesítőszeres topic..... én most ide írnék.

Vettem Stevia-t. Bioboltba mentem, cseppet akartam venni. Az eladó javasolta, hogy vegyek Steavia szirupot, az most akciós, csak annyi a különbség, hogy kicsit sziruposabb és nem annyira híg, átlátszó.
Nos, megvettem 2.500.-Ft-ért. Erre itthon olvasom, hogy "gyermekektől elzárva tartandó"
Felhasználás: "Csöpögtessen a kezére és oszlassa el a bőrén" (Forgalmazza Vesta International Kft.)
Mondom, én kisgyereknek akarom adni, ételbe, italba. Igen, igen, ez jó lesz, mondja. Erre megvettem, hittem neki, de itthon most mérges vagyok. Átcsesztek???

Az a baj, hogy fel is bontottam. Egy pohárba tettem vizet, csepegtettem bele 2 cseppet, de nem érzem hú, de nagyon édesnek, holott én azt hallottam, hogy már 1 csepp is nagyon édes.

Na, most akkor kidobtam 2.500.-Ft-ot???
Szia!
én drágábban vettem és ízlik és ne aggódj ,jó ez!!!csak ki kell tapasztalni mennyi kell belőle!
régen én is a Kata által írtat használtam és olyant nem találok mostanában így már vettem olyant is amit én sem néztem meg ott és nem tiszta szirup volt ,hanem ,,fluid nova" na abból még több kell ,olyant nem érdemes venni mert az nem annyira édesít, de ezt használd nyugodtan,én is szoktam Karolának tenni a teába ha nincs itthon méz
 

lizzi

Őstag
Szokott valaki málnaszörpöt készíteni? Hogyan? Köszi!
Én most szörpöket úgy készítettem ,hogy összeturmixoltam a gyümit xilittel és tettem hozzá vizet ha túl sűrű volt ,aztán beletöltögettem jégkockakészítő zacskókba és be a mélyhűtőbe,így nem kell bele tartósítószer és gyors is.
 

poe

Őstag
Szemre raktam bele, de megkísérlem leírni.

A bulgurt felraktam főni, kb 2,5-szeres tejben, csempésztem bele kis tejszínt is. Én barna cukorral édesítettem, de persze lehet mással is. Került bele egy kis vanília és fahéj. Nagyjából tíz perc alatt megfőztem, (kicsit még ropogott), majd lefedve hagytam kipattogni. Mikor kihűlt, irány a hűtő.
A szedret villával összenyomkodtam, és hogy ellensúlyozzam a fanyarságát, kevés eperdzsemet csempésztem bele. A tetejére hagytam néhány egész szemet.
A többit próbáljátok elképzelni... :)
 
Sziasztok!
Eltevős időszak van, életem első cukormentes eltevőse. Kapok sárgabarackot, DE!! lekvárnak hogyan tegyem el? És szerintetek a nádcukor jobb-e, mint a fruktóz? Azzal lehet eltenni a barackot?
Várom válaszotokat!
 

misamaci

Aktív tag
A nádcukor gyakorlatilag nem igazán különbözik a sima kristálycukortól (répacukor), szóval ezzel az erővel normál kristálycukorral is elrakhatnád.
 

christina

Őstag
Szemre raktam bele, de megkísérlem leírni.

A bulgurt felraktam főni, kb 2,5-szeres tejben, csempésztem bele kis tejszínt is. Én barna cukorral édesítettem, de persze lehet mással is. Került bele egy kis vanília és fahéj. Nagyjából tíz perc alatt megfőztem, (kicsit még ropogott), majd lefedve hagytam kipattogni. Mikor kihűlt, irány a hűtő.
A szedret villával összenyomkodtam, és hogy ellensúlyozzam a fanyarságát, kevés eperdzsemet csempésztem bele. A tetejére hagytam néhány egész szemet.
A többit próbáljátok elképzelni... :)

Köszönöm! :) Sajnos elképzeltem.....:p:rohog:
 

szandimon

Új tag
Sziasztok!
Eltevős időszak van, életem első cukormentes eltevőse. Kapok sárgabarackot, DE!! lekvárnak hogyan tegyem el? És szerintetek a nádcukor jobb-e, mint a fruktóz? Azzal lehet eltenni a barackot?
Várom válaszotokat!

Szia!
Én fruktózzal szoktam eltenni a lekvárokat. Semmi tartósítószer, semmi más, csak gyümölcs+fruktóz, a fejreállítós melegdunsztos módszerrel. Mennyiségre csak tippet tudok adni, én az idén eddig eper és málna lekvárt csináltam, 1kg gyümölcshöz 14 dkg fruktózt tettem. De lehet a barack édesebb, abba nem kell annyi.

Egyébként írigykedek....a sárgabarack a legfinibb gyümölcs a világon, nálunk 400 Ft alatt nem nagyon lehet venni kilóját.... a lekvár csak álom :( Majd küldj egy kicsit :D
 

bogesz

Új tag
Sziasztok!
Eltevős időszak van, életem első cukormentes eltevőse. Kapok sárgabarackot, DE!! lekvárnak hogyan tegyem el? És szerintetek a nádcukor jobb-e, mint a fruktóz? Azzal lehet eltenni a barackot?
Várom válaszotokat!
szia!én most csináltam 18 üveggel,jó lett! nálunk kedvenc! most folyékonnyal csináltam meg 30 db süssinával,ja és én tettem bele zselésítőt 3in 1-t! tényleg fini lett!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hm.. Most már jó nagy nálam a zűrzavar. Akkor most mi a jó, és mi a nem? Ha van, küldj egy linket, hogy olvasgassak!!
Télleg, Macikám, csináltál már nekünk jóféle kenyeres,- meg müzlis-egyebes blogot. Ugye lenne kedved nekünk segedelmet adni a cukrok összefoglalásával, mindenféle fehér, finomitott, barna, nádmelaszos, meg fruktózos változattal?
Puszka érte :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Én eddig bármit tettem el édesitővel, az mind a kukában végezte. Bezzeg amit rumban raktam el csak úgy natúr, az mind szuper lett. Valahogy az eltevés nem az én műfajom. Igaz, nem is kavarok napokat a konyhában. :D
 
Én eddig bármit tettem el édesitővel, az mind a kukában végezte. Bezzeg amit rumban raktam el csak úgy natúr, az mind szuper lett. Valahogy az eltevés nem az én műfajom. Igaz, nem is kavarok napokat a konyhában. :D

Ebben lehet valami, mármint az alkoholban.:D
Kaptam meggyet, pálinka-ágy volt. Hát naaagyon finom...volt. főleg egy kis étcsokival...:hurra:
 
Oldal tetejére