én olyan kanült használok, amelyet merőlegesen kell beszúrni (nem is szúrni,mert önbelövős feje van) és egy 9 mm-es teflon kanül (InSet szerelék) marad bent.
én egyaránt használom a combomba, tomporba, hasba szúrva.
nekem erről nekem csak pozitív véleményem van.
a fém tű, ami a testben...