tudjátok, én is minden vackot kipróbáltam már....diabétesz vitamin, diabion, növény inulin, aloe gél, pasuchaca, teák.....meg mindent ami csak létezett!!
kezdetben mindegyiknek volt egy kis vércukorcsökkentő vagy jótékony hatása, de ahogy teltek a hetek, a szervezetem mintha hozzászokott volna...