Tímeácska nekem még most sem érez a hasam a császár miatt,és csak idén kb. nyár körül lett szép ,most alig látszik valami ,de addig nagyon csúnya és ilyen girbe-gurba volt mint te írod és csomós is ,tehát majd 2 év kellett ahhoz ,hogy szép legyen,remélem nálad is jól alakul majd később,szurkolok...