A keresés eredményei

  1. lizzi

    Ünnepeljünk!

    Drága Kata mi is nagyon -nagyon boldog névnapot kívánunk neked!!!! Puszi
  2. lizzi

    Ünnepeljünk!

    Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket mindenkinek!!!! Puszi:Lizzi Ui.:a tegnap először mondta Karola ,hogy ,,szejetlek Anya":) eddig ez így hangzott:,,szejeti Anyát:)" hát kell ennél szebb ajándék????
  3. lizzi

    Háttérképek Egy Csepp Figyelem Világnap

    Marcsi képzeld Karola azóta is emlegeti ,hogy a néni azt mondta: egyem meg a szívecskédet,nagyon megtetszett neki a szöveg:)
  4. lizzi

    A mai napom apró öröme...

    mai napom öröme:kaptam szenzort és a második még működik is:)!!!!
  5. lizzi

    Háttérképek Egy Csepp Figyelem Világnap

    Sándor köszi a képeket ! és bocsánat akiktől nem köszöntünk el eljövetelkor ,de Karola már el akart ájulni a fáradtságtól és még várt rám itthon torta diszítés meg szülinap ünneplés,szóval siettünk ,de nagyon örülök,hogy újra együtt voltunk:)
  6. lizzi

    Amikor a cukorbeteg szteroidot kap

    sokat gondolkodom mostanában az itt leírtakon... nekem kb. 10 éve van ,,valami" a kezeimen és eddig még konkrét dolgot(diagnózist) nem mondtak rá ,de ahogy nem használok valamit rá, akkor folyamatosan vannak tüneteim ez mindenkinél így van? vagy csak én vagyok ilyen peches? persze régen amikor...
  7. lizzi

    Amikor a cukorbeteg szteroidot kap

    Kata most egyenlőre kontrollra kell mennem ha sikerül valamikor és akkor majd meglátom mit mond a doki ...
  8. lizzi

    Amikor a cukorbeteg szteroidot kap

    a Halicar nekem sem jött be:( Kata nekem ugyanezek a tünetek ,de elvakarom és akkor brutális ahogy kinéz ,mindig azt kérdezik elégettem? de egy doki sem mondta rá ,hogy ekcéma...,érdekes és nekem sokszor hónapokig tart a viszketés is:(
  9. lizzi

    Amikor a cukorbeteg szteroidot kap

    ilyen sokunknak van ekcémája??? Molli majd elmegyek kontrollra ,meglátom mit mond a doki?
  10. lizzi

    Amikor a cukorbeteg szteroidot kap

    hát az elocomról én sem tudtam ,hogy szteroid tartalmú.... lehet ez áll az éjszakai magas cukraim hátterében?? ez jó:( na majd mostantól én is figyelek rá
  11. lizzi

    mindenkinek

    ja, mert te olyan sokáig fogsz élni ???:)
  12. lizzi

    mindenkinek

    Nofre szuper!!! így legalább én is elolvashatom ,mert hozzám nem jut el az újság:(
  13. lizzi

    Szólánc

    asztal
  14. lizzi

    Vércukormérők

    szia juju!üdv a fórumon! én is Erdélyben születtem:) tudod itt több a lehetőség és ezt ki is szeretnék használni az emberek,hogy a legjobbat kapják mi meg akik otthon anno üvegfecskendővel kezdtünk és semmi az égvilágon nem volt mi beérjük sokszor az egyszerűbbel is ,de az szerintem nem...
  15. lizzi

    Szólánc

    dolgozat
  16. lizzi

    mindenkinek

    szia bizonytalan!üdv a fórumon! milyen az az aránylag jó vérnyomás?
Oldal tetejére