hát sajnos engem sem vettek előre a Lászlóban tükrözésnél ,pedig előre szóltam ,hogy diabos vagyok ,(de sajnos elmondtam ,hogy pumpás) ezért sz.rtak rám és fél 1 órakor csinálták a tükrözést ,nem elég ,hogy teljesen ki voltam száradva és össze-.vissza ugrándozott a cukrom ,még bunkók is voltak:(...