sziasztok!
ha valaki használt hosszú ideig AC Active gépet Personal csíkkal ,tapasztalt esetleg olyant ,hogy a csík nem akar ,,bemenni" a helyére ,vagyis tartanom és nagyon tolnom kell ,hogy végre elfogadja a gép....
néha nem is sikerül betuszkolni és akkor hibaüzenetet ír ki ,majd próba újra...