Ditti!
mintha Karoláról írnál ,csak nem a pumpa miatt küzdök vele!
ez most egy ilyen időszak ,beszéljétek meg a dokival és ,,pihenjetek" kicsit!!!
pelusról való leszokáshoz kitartást kívánok neked!!!mi lassan 2 hónapja küzdünk és én már párszor feladtam ,de aztán újrakezdtem ,mert Karola is...