Na igen.Jó,hogy feltetted az értékeket,mert ezt hallottam én is,hogy az Accu Chek fölé mér.De ennek az az oka,állítólag,hogy az Accu chek a laborműszerekhez hasonlóan mér és állítólag a vérplazmából.Bár ezen a fórumon már valaki kiigazított,hogy az Accu-chek nem a vérplazmából mér.