Hogy bírjátok ezt az iszonyú meleget ami manapság van?
Érdekelne,mert nem tudom,hogy ez,mármint az,hogy ennyire nehezen viselem,az összefüggésben van-e a diabéteszemmel,vagy nem.Ilyenkor egyébként megfigyeltem,hogy jobban fel szokott menni a cukrom is.