A keresés eredményei

  1. lizzi

    Diabétesz tesztek, kérdőívek főiskolásoknak, egyetemistáknak

    Most látom ,hogy van ilyen topic is,akkor ide is felrakom,pumpások légyszí ha ráértek töltsétek ki:http://online-kerdoiv.com/index/view/hash/49b3623213439e93a9afe6da4405e740 a jelszó pumpa Köszönöm!
  2. lizzi

    Insulinpumpa

    Sziasztok! pumpások segítségét kéri egy online kérdőív kitöltéséhez egy ismerősöm ,aki ráér pár percre, légyszí töltse ki:http://online-kerdoiv.com/index/view/hash/49b3623213439e93a9afe6da4405e740 a jelszó pumpa Köszönöm szépen!
  3. lizzi

    Ünnepeljünk!

    Mindenkinek boldog karácsonyt kívánunk!!!!
  4. lizzi

    Insulinpumpa

    Mostanában jó sok fura dolog történik velem..... 2 napja 13 óra körül hipóztam ,hazajöttem a melóból és ebédeltem ,majd adtam be rá inzulint,kb. du. 16 órakor mértem:14,adtam be rá 2 egységet,jelzett a pumpa ,hogy kifogy az inzulin (20 U van még) majd elmentem Karoláért az oviba .Hazajöttünk és...
  5. lizzi

    Insulinpumpa

    Érdekes amit írsz Timi....én szinte mindig kaja után rögtön adom be az inzulint ,mert előre szinte sosem tudom ,hogy most éppen mennyit fogok megenni ,na nem azért mert zabálom ,hanem éppen ellenkezőleg néha azt hiszem ,hogy megeszem amit kitettem magamnak ,aztán mégsem,de létezik ,hogy az a pár...
  6. lizzi

    mindenkinek

    Moncsi nekem most inzulinpumpám van ,de régen én minden területet használtam,vagyis egyik nap reggel este kar másik nap has ,és így tovább!
  7. lizzi

    mindenkinek

    Moncsi én már 31 vagyok cukros,de ez csak mostanában van
  8. lizzi

    mindenkinek

    tubi a vérnyomásom általában rendben van ,nem szedek már rá gyógyszert .ilyen érzésem mindig a durva hipo után van....és nem tudom az összefüggést...
  9. lizzi

    mindenkinek

    Sziasztok! mostanában elég durva és érdekes hipoim vannak:( sajnos már nem nagyon érzem meg ,csak akkor amikor már elég alacsony és akkor alig akar reagálni a szervezetem a bevitt ch-ra.Tegnap este is volt egy elég durva eset és miután már ettem,kb.1/4 -1/2 óra múlva erős szívdobogásom van és...
  10. lizzi

    Vércukormérők

    én is így vagyok ezzel tubi:)van egy gépem amit használok és van egy tartalék ehhez a selecthez mennyibe kerül a csík és mi a neve?és a szúrója milyen? köszi!
  11. lizzi

    Insulinpumpa

    Szia Gábor! írok privit!ha nem titok megtudhatom milyen pumpát választasz a Spirit után? Köszi!
  12. lizzi

    Vércukormérők

    Bocsánat ,már megtaláltam ..... így jár aki ritkán jár erre....:)
  13. lizzi

    Vércukormérők

    tubi! hol osztogatnak vércukormérőt csak úgy? ha mindenkinek jár akkor miért nem tudunk róla?????
  14. lizzi

    Insulinpumpa

    Sziasztok! ha valakinek van felesleges Spirit pumpához való adaptere szívesen átveszem! Köszönöm!
  15. lizzi

    Insulinpumpa

    Kata neked melyik frio van ?nekem is be kellene szerezni ,de kéne tudni a méretet,hogy melyik az ,amibe tuti belefér a pumpa?
  16. lizzi

    Vércukormérők

    Nekem a 77-es régi gép sokkal magasabbat mér mint az Accu....
  17. lizzi

    Vércukormérők

    Aham, igen ,jól érted ,csak én sietek és röviden ,tömören írok ,ebből meg nem tudjátok mit akarok??:):)Igen az érdekelt igazából ,hogy aki használja az jónak tartja-e a Performa-t?a többi infót tudtam:)akkor még várok ,várakozok egy picit:) Most majd biztos a fenébe kívántok ,de bevallom...
  18. lizzi

    Vércukormérők

    Tudom ,hogy nem lehet külön megvenni ,csak ha lesz új pumpám , egyszer és az esetleg Combo lenne ,akkor kapnék vc mérőt is:)ezért érdekel ,hogy várjak vagy vegyek más vc-mérőt?
  19. lizzi

    Vércukormérők

    Sziasztok! Akinek van máj Comboja és kapott mellé vércukormérőt és talán használja is folyamatosan ,légyszí írjatok róla pár mondatot!Nekem is nagyon kellene már új vércukormérő ,de nagyon le vagyok maradva információk terén ,szóval azt sem tudom merre induljak el ?Eddig Ac Active-ot használtam...
  20. lizzi

    Insulinpumpa

    Szia! Hogy érted ,hogy milyen fajta?Luer lock-os és Animas pumpához való ,de én Spirithez használom!
  21. lizzi

    Insulinpumpa

    Ezt nem tudtam......
  22. lizzi

    Insulinpumpa

    Ja, és seb vagy piros foltok kezelésére nincs jobb a finomítatlan shea vajnál!!!!sőt gyerekeknek sebekre ,szúnyogcsípésre ,száraz bőrre,popsira és még nagyon sok mindenre használható.
  23. lizzi

    Insulinpumpa

    Kedves Anyukák és Mindenki! Nem tudom ,hogy a Medtronikos pumpákhoz jó-e amit most ajánlok ,de miért is ne lenne, ha minden szerelék luer csatlakozású? Szóval én kb. 1 éve az INSET II 9 mm-es szereléket használom és azóta egyszer görbült el ,saját hibámból!Nekem a többi fajta 90 fokos nem jött...
  24. lizzi

    Insulinpumpa

    Molli mit értesz az alatt ,hogy kisebb a 45 fokos kanülje?rövidebb?vagy maga az egész kisebb ,mármint az átmérője ?
  25. lizzi

    Insulinpumpa

    Molli tulajdonképpen ez egy zárt ,kerek kis dobozban lévő cucc ,amit miután kibontottál ,letekered a körülötte lévő zsinórt ,majd a tűről leveszed a védő akármit és leszeded a ragacsot.Ezután, hát hogy is mondjam olyan mintha felhúznál valamit amíg kattan és akkor magadra rakod az egészet és...
  26. lizzi

    Vércukor érték HbA1c

    Elmúltak a nagy ingadozások ,hurrá!!!!most meg napi minimum 2 hipo van..... tuti biztos ,hogy nagyon sok minden változik a szervezetünkben ,nálam pl. teljesen más volt pumpával sok minden terhesség előtt és teljesen más most terhesség előtt szinte sosem voltak somogyijaim ,csak ha nagyon...
  27. lizzi

    Vércukor érték HbA1c

    Molli csatlakozom ,én sem voltam soha az életben stabil cukros és régen nagyon de nagyon bosszantott ,ma már nincs időm rágódni rajta ,de az utóbbi napok ,hetek kikészítenek :( el nem tudom képzelni mitől ,de 4 órán belül képes 7-ről 17-re ugrani kaja és előzmények nélkül... régen nem éreztem...
  28. lizzi

    Insulinpumpa

    Molli én használom ,kérdezz nyugodtan! Én imádom ,egy dolog van ami zavar benne ,hogy amikor leveszem fürdéshez vagy bármihez akkor csak a bennem lévő kanülnek van záró akármije, a zsinórnak nincs.
  29. lizzi

    Ünnepeljünk!

    Köszönöm szépen mindenkinek!
  30. lizzi

    Vércukormérők

    Molli alkohollal nem mertem tisztítani ,de megtisztítottam alaposan és csak nehézkes a dolog... Nem tudom pontosan mikor írtak fel új gépet ,de ha lesz új pumpám akkor remélem ,hogy lesz új gépem is :)talán addig ez még működik,remélem
Oldal tetejére