Legutóbbi tartalom: pzoli

  1. pzoli

    Fizikai sport/aktivitás

    Szia Moncsi, Én meg szoktam várni a 3 órát. A másik észrevételem, hogy én 10,7.-re nem adnék korrekciót, pláne nem úgy, hogy elmegyek edzeni. ill. 4,7.-re sem ennék szőlőcukrot, az teljesen jó érték vacsi előtt. Zoli
  2. pzoli

    Fizikai sport/aktivitás

    Szia Moncsi. Szerintem érdemes megvenned az "Inzulinnal kezeltek kézikönyvét", abban szerintem nagyon sok hasznos dolgot leírnak. Én legalábbis sokat tanultam belőle. Nálam amikor beteg voltam, szép fokozatosan vettem vissza az egységeket, a mért vc.értékeknek megfelelően. Üdv, Zoli
  3. pzoli

    Insulinpumpa

    Sziasztok, Tegnap megkaptam a pumpámat,:hurra: egyenlőre fiz.sóval,próbálgatom. Eddig semmi gondom vele, szinte tényleg észrevehetetlen,teljesen jól aludtam, vele:D, jövő héten derül ki, hogy mikkor indítják el élesben. Zoli
  4. pzoli

    Vércukormérők

    Már működik az oldal, :D:dr_24:. Üdv, Zoli
  5. pzoli

    Vércukormérők

    Szia Kata. Odáig már eljutottam, hogy kitöltöttem az adat lapomat:hurra:de megnézni sajnos még nem lehet, de ami késik nem múlik. " gondolom" Üdv, Zoli
  6. pzoli

    Fizikai sport/aktivitás

    Szia Moncsi, Nekem pont Karácsonykor volt egy fertőzésem, és akkor nekem is nagyon elszálltak a cukraim, én csak a bóluson változtattam, ill. korrrigáltam. Nekem is min. a dupla mennyiség kellett akkor ill. én is 3 óránként korrigáltam, így viszonylag egy hét alatt rendeződött. De igazából...
  7. pzoli

    Vércukormérők

    Szia Kata, Én megmondom őszintén eddig ezt nem is figyeltem, mivel örültem, hogy találtam egy jó oldalt, ahol tökk jó dolgokat írtok le. És mivel én még gőzerővel tanulóm ezt a betegséget(10 hónapja) ezért még csak erre koncentráltam:) De megígérem, hogy pótolom hiányosságomat, amint tudom és...
  8. pzoli

    Vércukormérők

    Szia, Mit szeretnél tudni, róla? Az adatlapomra nem írtam semmit magamról, v. kellett volna? Zoli
  9. pzoli

    Insulinpumpa

    Szia Poe, Köszönöm, este már meg tudtam nyitni, és el is kezdtem olvasni, csak nagyon késő volt már. Nagyon tetszik amit eddig olvastam,korrekt munka, nagy gratula. Üdv, Zoli
  10. pzoli

    Insulinpumpa

    Nekem az a tapasztalatom a Medtroniccal, hogy amíg le nem szerződsz velük addig nagyon nyomulnak, aztán már nem igazán. Utána is el lehet intézni, rendezni mindent, segítenek is, de neked kell menni utána.... Sajnos az Usa-ban ezt tanítják, hogy az Ügyfél addig a legfontosabb, amíg be nem...
  11. pzoli

    Insulinpumpa

    Szia Poe. Én is szívesen elolvasnám, de sajnos nem tudom megnyitni. Pedig már a grafikusunk is próbálta, és neki sem ment. Tudnál egy másik linket adni hozzá? Köszi, Zoli
  12. pzoli

    Ujjszúró

    Szia Kata, Csak azért vettem meg, mert csak jót írtatok róla, és tényleg jó. Nekem nem volt mihez hasonlítani,mivel d-contos volt az első. Csak azért gondolkodtam, rajta, mert már utálom, hogy sokan extra profitot szeretnének lehúzni a diabeteses betegekről, Zoli
  13. pzoli

    Vércukormérők

    Sziasztok, A Maryt én nem ajánlom, én kaptam egyet, és amit kaptam az nem igazán volt megbízható.Nagyon eltérően mért, volt, hogy mértem vele 5,6.-ot és fél perc múlva már 14,2.-et mért, ismét fél perc múlva 8,3.-at.Még véletlenül sem tudott közel hasonló eredményt . Így odaadtam a...
  14. pzoli

    Ujjszúró

    Sziasztok, A héten én is vettem egy multiclix szúrót, amikkor kipróbáltam nem akartam elhinni, hogy megszúrta az ujjam, pedig megszúrta, Ez tényleg nagyon jó, nekem d-contos volt, de nem lehet összehasonlítani, tényleg nagyon jó. Pedig jó sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e, de megérte, jó...
  15. pzoli

    Fizikai sport/aktivitás

    Szia Moncsi, Szerencsére még nem volt nekem olyan, hogy a hipotól elvesztettem volna az eszméletem. Olyan volt már, hogy 2.-es cukorral fejeztem be az edzést, az jó rossz volt, mert semmit nem éreztem, csak amikkor abbahagytam az edzést. Coca-cola v. szőlőcukor mindig legyen nálad, tudomásom és...
Oldal tetejére