Legutóbbi tartalom: somcsika

  1. somcsika

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Én viszont sajnos nem tudtam belépni, Hétfőn ugyanis a baleseti-re kellett mennem Lacussal, mert elesett a biciklivel és nagyon megütötte az állát, ugyhogy egy egész estés program volt, bemennem Gyulára. Kedden és tegnap is próbáltam volna belépni, de mint mondtam nagyon régen használtam a...
  2. somcsika

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Mi Szeghalmon élünk, tehát mi azért lényesen messzebbről járunk Hv.helyre. 130 km-ről járunk. Van skypom, de csak estére vagyok úgy elérhető. Régen voltam már fönt, szeritem ott is ez a nevem. próbáld meg és hátha összejönne a kapcsolat.
  3. somcsika

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Kedves Lindzi, Valóban jól írta Kata, mi Hódmezővásárhelyre járunk orvoshoz a Dr. Hocsi Máriához, ő pumpás orvos. Előtte pedig amíg penes volt a Dr. Szüts Péter kezelte. Mi nagyon meg vagyun elégedve a doktornénikkel és doktorbácsinkkal. A kórház telefonszáma: 06-62/532-222. kérd a...
  4. somcsika

    MINDENKINEK!!!

    Ma kérdezte Laci, hogy lesz-e és hogy mikor, mert már terveznie kellene a szabadságát. A tavalyi csillebérces dolog nem működik? Én ott még soha nem voltam.
  5. somcsika

    MINDENKINEK!!!

    Bocs előre is mindenkitől ha olyat kérdezek amit aktív fórumosoknak egyértelmű. Nem szerveztek most nagy diab.talit?
  6. somcsika

    Érdekes cikkek, hírek, kísérletek

    Ez olyan érdekes. Kb. 2 hete erről álmodtam. Pedig ezt a cikket még nem is láttam. Csak még a betegségünk elején olvastam róla, hogy vannak ilyen kisérletek is. Olyan élmény volt álmomban látni, mintha ez egy teljesen új elgondolás lett volna és borzasztóan boldog voltam tőle. Na és tessék...
  7. somcsika

    A mai napom apró öröme...

    Ide írom, mert ez a mai napon nagy-nagy öröme, hogy kaptam ma új jelszót ide és be tudtam lépni:D A munkahelyi gépem felismer, de az itthoniak a közelmúltban újra lettek telepítve. Most viszont itthon nyomom az ágyat és próbálom utolérni magam az olvasásban.
  8. somcsika

    Paleolit táplálkozás

    Nekem tegnap egy gasztroenterologus és a fül-orr-gégész is elmondta (mivel már legalább 1 hónapja egy nagy gombócot érzek a torkomban, amit nem tudok lenyelni, bár nekem is egyértelműen idegi eredetű a dolog - , hogy kerülni kell a kávét, teát, a szénsavast, a csokit, a füstölt dolgokat (sajt...
  9. somcsika

    Insulinpumpa

    Régen irtam már. Többen hiányoltatok is - amit nagyon szépen köszönök. :) Orvosi utasításra voltam eltíltva a gyerekem cukorproblémájától, mert hajlamos volt az mondtani, hogy anya azt tudja, anya meg minden túldramatizált, és egy idő után nem birta..... röviden ennyi. De már nem tudok az...
  10. somcsika

    Kipróbált édesség receptek

    Köszönöm szépen Molli, a recepteket. Nagyon ügyes vagy, a fényképekért pedig külön köszönet. Jobbulást kívánok neked. Én is inkább vírusra gyanakodnék, nálunk most éppen van egy ilyen, csak hasmenéssel párolsul.
  11. somcsika

    Kipróbált édesség receptek

    Engem érdekelne még ilyen szinte ch. mentes recept. Megköszönném ha küldenél még.
  12. somcsika

    Insulinpumpa

    Nagyon-nagyon szorítunk ám. Kívánom, hogy minden jól alakuljon.
  13. somcsika

    A mai napom apró öröme...

    Gratuálok nekik és jó egészséget kívánok.
  14. somcsika

    A mai napom apró öröme...

    Na és hogy sikerült?
  15. somcsika

    A mai napom apró öröme...

    Tök jó volt az újság végén a táplálkozási tanácsok új szemszögből cukorbetegeknek. Mondtam Szandinak, hogy olvassa el. Válasz: Ez ilyen sok. Igen, ez ilyen sok (3 oldal). Válasz: Elolvastam és már értem. Hurrá. Azóta diót eszik.
Oldal tetejére